Kadın ve Moda

En Güzel Platin Sarısı Saç Rengi

31.07.2019
En Güzel Platin Sarısı Saç Rengi

Platin sarısı saç renk tonu her zaman beğenilir ve de çok ilgi görür. Zaman ilerlese bile de her zaman kadınlar arasın da çok fazla tercih edilen platin saç renk tonu arasın da diyoruz. Tercih edilme nedenlerinin en başın da ise çok etkileyici ve havalı bir görünüm vardır. Diğer saç renk tonları gibi değil daha fazla dikkat çekici bir renk bu da çoğu kadının çok hoşuna gidiyor. Eğer cilt tonunuz ile bu renk tonunun bütünleştirir iseniz kendinize bir star havası vermeniz içten bile olur. Çoğu kadın da bu renk tonundan sonra da çok fazla değiştiğini söylenir. Birden çok kişi de bağımlılık oluşturmuştur ve hep bu renk tonunu kullanmak istenmektedir. Dört mevsim de rahatlık ile kullanılabilen bu sarı ton rengini siz de de çok iyi sonuçlar verilmesidir. Platin sarısı zor bir renk olsa bile duruşu da ayrı bir güzel renk tonudur.

Yeni Platin Sarı Saç Renkleri

Başlıklar

Platin Sarısı Balyaj

Platin sarısı balyaj renk tonu gerçekten kadınlar tarafın da çok sevilir. Bunun için de denemek isteyenler olur siyah kahve saç için iyi bir seçenek olmaktadır.

[haber id=”42157″]

Küllü Platin Sarısı Saç Tonları

Küllü platin saç rengi tonları da beyaz tenli kadınlara en çok yakışan saç renkleri arasında yerini almaktadır. Ten renk tonunuz oldukça dikkat çekmesi daha cansız ama uyumlu görünen kumral tenleri ile çok iyi bir etki göstermektedir de.

Platin Sarı Saç Renkleri Yeni

Küllü platin küllü sarı. Ayrıca saçlarınızı sarı tonların da boyamak istiyor iseniz yine de en iyi seçim küllü koyu sarı 7.1 gibi olması gerekir.

Platin Sarı Saç Rengi için Öneriler

Size bu yazı da çok güzel bir saç renk tonu tanıtım yapıcaz. Platin sarı saç rengi için öneriler tüm detayları ile beraber sizin aklınızdaki tüm soru işaretlerini yok edeceğiz. Beyaz ve sarı tonlarından bir araya geldiği ton platin sarısı saç rengidir. Çoğunlukla kadınlar beyaz ve sarının ikisinin de tutkunu hal böyle olunca da tabi bu noktada çıkış kapısı platin sarısı karışımı olan saç rengi olmaktadır.

2019 Platin Sarı Saç Renkleri

Nasıl bir saç tonu diye soracak olur iseniz içerisinde karamelli sarı, açık tonlar da sarı, koyu sarı gibi tonları barındıran çok yönlü bir yansıma olur. Bu özelliklerinden dolayı da platin sarısı saç renginde bağımlısı olacaksınız kesinlikle. Üst düzey bir parlaklık veren her zaman pürüzsüz görünen çok güzel bir renktir. Klasik renkler etrafında dönüp duruyorsanız değişik bir yaklaşımla bu saç boyasını kullanabilirsiniz. Özellikle açık tonlu saç boyalarını beğeniyorsanız size güzel bir esin kaynağı olacaktır. İşte diğer ayrıntılar.

Platin sarısı saç rengi hangi ten renkleri sorusunun cevabı biraz açık bir cevaptır aslında, kişiden kişiye değişen bir fikre sahiptir. Biz profesyonellerden aldığımız cevaplara göre en doğru açıklamayı yapmak istiyoruz. Çoğu kişiye göre beyaz ve açık tenli bayanlara çok güzel yakışmaktadır ama kumral tenli bayanlara da çok güzel uyum sağladığını gördük. Bu iki cilt tonu olan bayanlar bu rengi deneyebilirler.

[haber id=”42158″]

Platin Sarısı Saç Rengi Kataloğu

Son zamanların trend saç renklerinden biri olan platin sarısı ve tonları kadınların severek kullandığı enerjik ve iddialı renklerdendir. Platin sarısı saç rengi kataloğu tonları anlatacağız. Bu ton hayatımıza girdiğinden beridir kadınlar tarafından ilgi ile takip edilen bu ton canlı ve parlak duruşu ile cildinizi de aydınlık göstererek güzelliğinize güzellik katmaktadır. Peki platin sarısı saç renkleri kimlere yakışmaktadır?

Platin Sarı Saç Renkleri 2019

Platin sarısı saç renginin kesinlik ve tonları özellikle beyaz tenli kadınlara çok yakışan renkler arasındadır. Her ne kadar beyaz tenlilerin kullanımına uyan bir renk olsa da buğday tenli kadınlarda da özellikle renkli gözlülerse, platin sarısı saç rengi bakışları ön plana çıkararak oldukça dikkat çekici bir görünüm ortaya çıkarabilir. Esmerler de de ise bu renk tonu kişiyi olduğundan yaşlı gösterebileceğinden tercih edilmemesi daha doğru olacaktır. Yine de bakır saç rengini denemek isteyen esmer kadınlar da, ton tercihini doğru yaparak bu rengi kullanırlar.

Platin Sarısı Saç Rengi Kimlere Yakışır

Aslında bu renge hangi tenli kadınlara yakışan saç renklerini bulmak seçmek sandığınız kadar zor değildir. Esmer kadınların ten rengini ön plana çıkarması ve cildin tonuna uygun renkleri seçtiğinizde saçlarda havalı bir görüntü yakalamanız mümkündür. Platin sarısı saç rengi kimlere yakışır derseniz doğal saç renkleri öncelik olarak sonrasın da ise hiç kuşkusuz kahve sarı tonları sıralamada birinci gelir. Esmer tenli kadınlara yakışan renkler içinde en yanlış yapılan sorun esmer kadınlara açık tonların yakışmama sorunudur. Doğru olan saçın alt tonu bulursanız da esmer tenli kadınlara açık tonlar da yakışmaktadır.

Platin Sarı Saç Renkleri

Platin sarısı saç renkleri aslında kolay kolay herkese yakışan bir renk değildir. Bu renk tonun da kadınlar çok seviyor ama bu rengi herkes de güzel olması beklenemez rengi istemek de çok rengin size yakışıp yakışmadığını bilmeniz gerekmektedir. Aslında belli başlı tonlar da bulunuyor açık koyu tonları bulunuyor istenilene göre ayrıca da ten renginize göre de seçimler yapabilirsiniz. Bu renk öncelik olarak açık renklilere yakışmaktadır ancak buğday ten rengine sahip olanlar da da güzel durmaktadır. Esmer kadınların ten rengini ön plana çıkarması ve cildin tonuna uygun renkleri seçtiğiniz de saçlarda havalı bir görüntü yakalamanız mümkündür. Esmer kadınlar için saç rengi doğal saç renkleri öncelik olarak sonrasın da ise hiç kuşkusuz kahverengi tonları sıralamada birinci gelir. Esmerler için saç renkleri içinde çok tutulmamasa bile ombre ve de sarı balyaj da yer almaktadır. Fakat saçların doğal renk tonunu koruması ve de üzerine sarı tonların da balyaj yaptırmak esmerler için kusursuz görünümün sağlar ama çokta aşırı sarıya kaçmadan da yapılması gerekir.

Esmer ten rengine sahip kadınlara da yakışan kumral saç rengi tonların da en çok yakışan saç renginin de başın da kumral da gelmektedir. En önemlisi ise küllü renk tonlarında seçtiğiniz kumral renk tonunu, esmerler de oldukça doğal görünüme sahip olacaktır. Yaz mevsimin de doğru saçlarının uçlarını açtırarak ombre de yaptırabilirsiniz tabi. Hemen hemen herkesin her cilt rengine yakışan da bu işlem, saçlarına ışıltı katacaktır. Esmer tenli kadınlar için de kumral saç boyası önerisi istiyor iseniz Loreal Paris Casting Creme 700 arlak kumral rengini denemeni öneriyoruz da.

Platin Sarı Saç Rengi için Öneriler

Beyaz tenlilere yakışan saç renkleri isimleri listesinden ilk sırada hiç kuşkusuz ki tabiki de sarı tonları ve platin sarı saç rengi olan sarı saç rengi gelmektedir. Beyazlara saç rengi iddialı, güzel ve dikkat çeken bir ten rengine sahip oldukları için o nedenle beyaz tenliler saç rengi tonlarına dikkat etmeleri gerekir ve de en uyumlu saç rengi sarı ve bu tonlardır.

• Bal Köpüğü Sarı Saç Renk Tonu

• Platin Sarısı Saç Renk Tonu

• Küllü Platin Sarısı Saç Renk Tonu

• Dore Sarı Saç Renk Tonu

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar