Kadın ve Moda

Kapüşonlu Örgü Bebek Hırka Modelleri

12.01.2014
Kapüşonlu Örgü Bebek Hırka Modelleri

Minik bebeklerimizi her şeyden sakınıp korumak isteriz bunun içinse kullanılan her şeyde en doğru tercihleri yapmaya çalışırız. Hırka modelleri arasından ise kapüşonlu örgü bebek hırka modelleri bu yüzden annelerin en çok tercih ettiği modellerdendir.

Örgü bebek hırkaları hazır birçok ürüne rağmen modası hiç geçmeyen bebek giysilerindendir. Minik bebeklere daha özen gösterdiğimizden midir yoksa minik sevimli bebek hırkaları örmek zevkli mi gelir bilemeyiz ama bebek haberi alan her anne veya büyükanne bildiği el örgüsü bebek hırka örnekleri için ip ve şiş ortaya çıkarır ya da farklı modeller arar.

Fakat bebek hırkaları içerisinde en çok kullanılan modelin kapüşonlu örgü bebek hırka modelleri olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü hem soğuk kış günleri veya bahar aylarında hemen kolaylıkla bebeklerinizin kafasını örtüp üşütmesine engel olabilirsiniz.

Kapüşonlu bebek hırka örnekleri görünüş olarak zor örülen modelleri gibi görünse de aslında tersine oldukça basittir. Tercihinize göre kapüşonlu örgü bebek hırkalarını düğmeli veya fermuarlı olarak yapabilirsiniz.

Ya da dümdüz ördüğünüz kapüşonlu bebek hırkasını kurdeleler veya farklı aksesuarlarla süsleyebilirsiniz.

Kapüşonlu örgü bebek hırka modellerine daha detaylı göz atmak isterseniz buyurun galerimize.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. nazlı dedi ki:

    kapüşonlu örgü bebek hırka modelleri çok güzelmiş beğendim.

  2. yeliz dedi ki:

    elimde imkanlarım olsaydı kendim de örerdim bebek hırka modellerinden

  3. kırmızı dedi ki:

    mavimenekseyi örgü modellerini çok beğendim kapüşonlu hırkalarda bebeğim için çok farklı modeller buldum

Tüm Hakları Saklıdır.