Kadın ve Moda

Banyo Lif Örnekleri

20.04.2019
Banyo Lif Örnekleri

Geçmişten günümüze banyo kültürü farklı olan bir milletiz. Bu yüzden olmalı ki banyo denilince akla gelen şeylerden bir tanesi de banyo lif örnekleri oluyor. Bu yazımızda sizlerle birbirinden farklı örnek ve modelde banyo lif örneklerini paylaşıyoruz.

Daha önceki yazılarımızda yine birçok farklı lif modelleri paylaştık. Bu yazımızda da yine farklı ve yeni banyo lif örnekleri paylaşıp daha önceki yazılarımıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Banyo lif örnekleri birinden farklı birbirinden güzeller.

Çocuklarınıza temizlik alışkanlığı kazandırırken kullanabileceğiniz hayvan desenli lif örnekleri oldukça renkli. Çocuklarınız ve siz hem eğlenip hem de güzel bir banyo keyfi yaşayabilirsiniz. Çeyizler için ise özellikle çiçek desenli lif modelleri oldukça dikkat çekiyor. Hem yapması kolay hem de bir o kadar göz dolduruyor. Çeyizler için bir de motifli lif örnekleri oldukça güzel gözüküyor. Aynen dantel örneklerinde olduğu gibi örülen lif motifleri daha sonra birleştiriliyor. Tabi birbirinden farklı desenlerde banyo lifleri de var. Mesela çilek desenli, karpuz desenli banyo lif örnekleri insanın iştahını açıyor. Banyo lif örnekleri konusunda bayanlar zaten yaratıcılıkta sınır tanımıyor. Kese lif örnekleri ve uzun lif örnekleri de bunlardan sadece birkaç tanesi. Banyo lif örnekleri ile hem boş zamanınızı zorlanmadan doldurup hem de kendinize ve ailenize ek bütçe sağlayabilirsiniz. İşte sizlerle daha önce paylaştığımız banyo lif örneklerine dair konu başlıklarımız.

2019 lif modelleri arasında birbirinden güzel modellerde lif örnekleri bulunmakta olup açıklamalı olarak yapılışları da bulunmaktadır. Yeni sezon lif örnekleri arasında birbirinden farklı renklerde ve desenlerde yapılan lif modellerine örnekler vererek bahsedelim. Özellikle de çocukların dikkatini çekecek ve banyo yapmayı sevdirecek sarılı ve morlu kedi motifli, balık şeklinde lif modelleri oldukça sık yapılmakta ve çocuklar tarafından da sevilmektedir. Bunun yanı sıra üzerinde çiçek ve meyve motifleri yapılan uzun lif örnekleri de banyo da çok amaçlı kullanılabilmektedir. Ayrıca kese şeklinde ya da tığ ile örülerek yapılan eldiven şeklinde lif motifleri de içine sabun konularak olukça rahat kullanılmakta ve çok sık örülmektedir.

Banyo Lif Örnekleri

Lif Modelleri

Online ya da örgü dergilerinde lif örnekleri yapılışı açıklamalı olarak bulunmakta ve bakarak rahatlıkla yapılabilmektedir. Kalp şeklinde ve çiçek desenlerinin birleşmesi şeklinde de yapılan farklı lif modelleri banyo ve mutfaklarda dekoratif amaçlı da kullanılmakta olup oldukça güzel bir görünüm vermektedir. Özellikle de sarı, kırmızı, yeşil, mor gibi canlı renklerin birleşmesi ile oluşturulan lif modelleri banyoya farklı bir hava ve enerji de katmaktadır. Bunların yanı sıra en çok karşılaşılan ve genç kızların çeyizlerini süsleyen lif örnekleri arasında papatya motifli olan modeller de bulunmakta ve küçük papatya motiflerinin birleştirilmesi ile yapılmaktadır. Bembeyaz ve incili çiçeklerle süslenen lif modelleri de çeyizleri süsleyen ayrı bir model olup beğenilerek örülmektedir.

Kese Lif Örnekleri ve Yapılışı Uzun Lif Modelleri ve Yapılışı Lif Modelleri Çiçekli Lif Örnekleri ve Yapılışı En Güzel Lif Örnekleri ve Modelleri Yeni Sezon Lif Örnekleri ve Modelleri Kasnak İşi Lif Örnekleri ve Modelleri Hayvan Motifli Lif Örnekleri ve Modelleri Lif Örnekleri ve Modelleri 2019

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar