Kadın ve Moda

Kalın Kavisli Kaş Modelleri

24.10.2019
Kalın Kavisli Kaş Modelleri

Kalın kavisli kaş modelleri, özellikle yuvarlak yüz hatlarına sahip olanlara yakışır. Ama tabii kavisli kaş modellerinin farklı tasarımlarını; kare, kalp yüz şekli, dikdörtgen gibi yüz hatlarına sahip olanlarda kullanabilir. Önemli olan yüz şeklinize ve tarzınıza uyumlu olan kaşlardır. Çünkü kaşlar, yüzün ve ifadenin temelini oluşturur.

2020 Kalın Kavisli Kaşlar Bayan

Kavisli ve kalın kaş modellerine bakacak olursak; kalın şaşkın, kalın dramatik kaş modeli, kalın egzotik, kalın çekici, kalın gizemli, kalın seksi kaş modellerinin her birinde hafif de olsa kavis geçişlerinin olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca kalın kaş tasarımları arasında yer alırlar, bu nedenle hem kavisli hem de kalın kaşlara sahip olmak isteyenler, yüz tipine göre bir değerlendirme yapabilirler.

Kalın Kavisli Kaşlar Bayan 2020

Kalın Kaş Modelleri

Kalın kaş modelleri; kalın dramatik, kalın şaşkın, kalın sofistike, kalın kışkırtıcı, kalın egzotik, kalın çekici, kalın gizemli ve kalın seksi vb. birbirinden farklı ve özel kalın kaş modelleri bulunur. Her biri farklı anlam ve ifadeye sahiptir. Böylece yüzünüze de farklı anlam katar. Bu gibi nedenler ile yüz tipinize göre doğru kaş tasarımı tercih etmeniz önemlidir. Yuvarlak, kare, dikdörtgen, kal yüz şekli, uzun ya da oval yüz hatlarına göre, en uygun kaş modellerinden birini deneyebilirsiniz.

Günümüze baktığımızda, hemen hemen her kaş modelinin kalın modelinin öne çıktığını görüyoruz. Yani kalın kaşlar dendiğinde aklınıza, düz kaşlar gelmemelidir. Aksine düz ve kalın kaşlar, her yüz tipine uyum sağlamayabilir. Kalın ve düz kaşlar özellikle, uzun yüz hatlarına sahip olanlara yakışır, çünkü düz etkisi ile yüzün uzunluğu üzerinde küçülme etkisi yaratır. Aksine yuvarlak yüz hatlarına sahipseniz, düz kaşlar ile yüzünüz daha da yuvarlak olacağı için önermiyoruz.

2019 Kalın Kavisli Kaşlar Bayan

Kalın Kaş Modelleri Kadın

Kalın kaş modelleri kadın tasarımlarını incelediğimizde, her kaş modelinde kalın etkisi ile karşılaşıyoruz. Bu nedenle kalın kaşlara sahip olmak isteyenler, sadece düz kaşlar tercih etmek yerine, yüz hatlarına en uygun kalın kaş modelini tercih edebilirler. Özellikle kalın ve düz kaşları, uzun yüz hatlarına tavsiye edebiliriz. Diğer yüz hatlarına ise hafif kavisli etkiler ile kalın kaş tasarımları oldukça çarpıcı bir görünüm sunacaktır.

Kalın Kavisli Kaşlar Bayan 2019

Kalın Kaş Kimlere Yakışır

Kalın kaş modelleri her yüz tipine uyum sağlayan tasarımlara sahiptir. Özellikle doğallığı ile öne çıkmak isteyen kadınlar, doğal görünümlü kalın kaşlara yönelirler. Tabii doğal ve dağınık olmayan kalın kaş modelleri de bulunur. Yuvarlak, kare, dikdörtgen, kalp yüz şekli, oval, uzun gibi yüz tipinize göre en doğru kalın kaş modelini tercih etmenizi öneriyoruz.

Kalın Kavisli Kaşlar Bayan

Kalın Kaş Modelleri Erkek

Kalın kaş modelleri erkek tasarımları da doğal ve etkili şekillere sahip. Tabii erkeklerin kaş modellerinde her zaman doğallık etkisi öne çıksa da, bir iki işlem ile kaşlarınız hem bakımlı hem de doğal bir görünüm kazanabilir.

[haber id=”46684″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.