Kadın ve Moda

İğne Oyası Masa Örtüsü Örnekleri

11.11.2013
İğne Oyası Masa Örtüsü Örnekleri

Sizlere bu yazımızda iğne oyası masa örtüsü örneklerinde bahsedeceğiz. İğne oyası masa örtüsü örnekleri yapılışı bir hayli zordur. Bunun sebebi masa ölçülerinin geniş olması dolayısı ile masa örtüsünün de masanın ölçülerine göre yapılmasından kaynaklanmaktadır.

Bayanların çoğu boş zamanlarında iğne oyası örnekleri ile birçok örgü işi yapmaktadır. Bunların başında da iğne oyası masa örtüsü modelleri gelmektedir.

 

Örgü işi işe uğraşan bayanların çoğu el emeği göz nuru birçok örgü modeli yaparak evlerinin dekorasyonunda kullanmakta ve yaşam alanlarını güzelleştirmektedir. Bazı bayanlar ise örgü işinden anlamadığı ya da başka işlerde çalıştığı için örgü işlerini zevkine göre başkalarına ördürürler. Günümüzde bazı bayanlar ise örgü örneklerini hazır almaktadır.

Siz değerli bayanlar için ister kendiniz örün ister başkasına özel olarak ördürün sitemizde birçok iğne oyası masa örtüsü örneklerini sizler için paylaştık. Umarım paylaşmış olduğumuz iğne oyası örnekleri hoşunuza gider ve örnek alarak yaparsınız. İğne oyası örneklerine bakmak için resimlere tıklamanız yeterlidir.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. halide dedi ki:

    iğne oyaları çok zarif duruyor iğne oyası masa örtüleriyle beraber salon takımları da var mı?

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar