Kadın ve Moda

En Güzel Havlu Kenarları 2014

22.08.2014
En Güzel Havlu Kenarları 2014

Anadolu da hala devam eden el işi geleneği en güzel havlu kenarları ile 2014 modasına uygun bir şekilde işlenmeye örülmeye devam etmekte. Ev hanımları havlu kenarı modelleri ile havlularına bir başka güzellik görsellik katmakta.

Sizde bu yazımızdan faydalanarak havlularınıza farklı havlu kenarları örerek en güzel havlu kenarları elde edebilirsiniz. Havlularınıza motifler ile dekoratif bir güzellik verebilirsiniz.

Havlular günlük hayatımızda oldukça fazla kullandığımız eşyalardır. Ev içerisinde hemen hemen bir çok alanda havlu kullanmaktayız. Özellikle mutfakta mutfak havluları bayanların sürekli ihtiyaç duydukları havlulardır. Eee hal böyle olunca havluları sadelikten kurtarmak ve bayanların ruh hallerine uygun bir hale getirmek gerekir. Bu da havluların kenarlarına en güzel havlu kenarları örnekleri örerek mümkün olur.

Mutfağın dışında lavaboda, banyoda sık sık kullanılan bir eşyadır havlular. Birde misafirleriniz olunca havlu kullanılacak dolayısı ile havluların muhteşem gösterişleri ile hazır olmak zorunda. O zaman sandıklar açılır ve özene bezene örülen havlu kenarlı havlular misafirler için hazır edilir.

Öyle güzel örülmüştür ki havlu kenarları iğne oyası örneklerinin en dikkat çekici örnekleri işlenmiştir havlu kenarlarına. Sadece iğne oyası örnekleri değil bir çok farklı süslemelerde yapılmakta havlu kenarlarına. Mesela çiçek motifli havlu kenarları ile sıkça karşılaşırsınız. Renkli havlu kenarları hayvan motifli havlu kenarları, sade havlu kenarları gibi bir çok farklı havlu kenarlarını görmeniz mümkün.

2014 havlu kenarları modellerini sizler için bir araya getirdik. İstediğiniz havlu kenarı örneğini bakarak kendi havlularınıza rahatlıkla örebilirsiniz.

En Güzel Havlu Kenarları 2014

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar