Kadın ve Moda

Hardal Sarısı Kombinleri

29.11.2019
Hardal Sarısı Kombinleri

Hardal sarısı, renk açısından çok fazla tercih edilmeyen tonlardandır. Fakat son zamanlarda moda tutkusu, hızla büyüyen noktalardan biri olduğu için, hardal sarısı tonunu çok fazla görür olduk. Bu tonu daha çok temel renklerin uyumu ile yakaladığınızda şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Özellikle siyah renk ile hardal sarısı uyumu, son derece güzel bir görünüm verir. Daha çok tesettürlü bayanların da şallarında bu rengin kullanıldığını görüyor olacaksınız. Renkli ve sıcak yaz aylarında, bu ton son derece farklı bir görünüm kazanmanızı sağlar. Ayrıca, tesettürlü bayanlar özel günlerde mor renk abiyenin üzerine bu ton eşarp ile çok güzel uyum yakalamış olurlar.

2019 Hardal Sarısına Şal Rengi

Diğer renk uyumu da beyaz gömlek ve hardal sarısı pantolonla şık bir kombin elde edilebilir. Ayriyeten erkekler açısından da bu renk şallar ve atkılar ile kombin edilebilir cinsten olmaktadır. Bayan, erkek, çocuk fark etmeden herkesin kullanacağı farklı bir renk seçeneği kombini olmaktadır. Hardal sarısı renk kombinini karışık renk tonları ile bağdaştırmayın, çünkü bu tonlar ile karışık bir görünüm ve şık olmayan rüküşlük kazanmış olursunuz. Bordo rengi ile de örgü modeli olarak bu rengin kombini çok şık bir görünüm verir.

Özellikle son zamanlarda bu renk ile elbise modelleri tasarlanmaktadır. Altına şık bir siyah ayakkabı tercihi ile ve siyah çanta ile sade bir şıklığa varmış olabilirsiniz. Erkekler açısından da hardal sarısı ceketin cebine yerleştirilmiş mendil ile kombin yapılabilir.

Hardal Sarısı ile Uyumlu Renkler Erkekler

Hardal sarısı erkeklerin çok fazla tercih etmediği fakat son zamanlarda moda sektörünün revaçta bir yönü dolasıyla bu renginde canlılığı ön planda olmaktadır. Özellikle bu renk ile erkek pantolonu modelleri son derece şık bir görünüm kazanılmasını sağlamaktadır. Üzerine beyaz bir gömlek giyinildiğinde son derece şık bir hava katmış olacaksınız.

Hardal sarışı kapüşonlu bir Sweet ve altına siyah eşortman takımı son derece sportif görünmenizi sağlamaktadır. Ayrıca spor ayakkabılarında bordo, siyah, beyaz gibi hardal sarısının tüm tonları ile uyumlu tonlardaki kullanımlardandır. Her erkek modelinin tarzına uygunluk gösterebilecek renkte olan uyumlu kombinler arasındadır.

Hardal Sarısı Renkler Erkekler

Yine takım elbiselerde bu rengin açık ve koyu renklerini kravat veya mendil gibi aksesuarlarda kullanabilirsiniz. Koyu siyah renkli bir takım elbisenin altına giyilen hardal sarısı gömlek ile şık bir görünüm kazanmış olabileceksiniz.

Aynı şekilde bu renk uyumu ayakkabılara da yansımıştır. Siyah veya beyaz giydiğiniz kıyafetlerin altına hardal sarısı erkek ayakkabı modeli ile tarzınıza yeni bir hava katıyor olacaksınız. Her türlü şıklığı yakalayarak, hayatınızın her noktasına bu rengin tonlarını yerleştirebilirseniz. Yeter ki uyumlu rengi ve havayı yaratın. Kendi modanızı hardal sarısı rengi ile daha farklı bir boyuta getirebilirsiniz. Modanın rengi veya tonu yoktur. Siz kendi renginizi tarzınızla uydurduğunuzda her renk sizler için uyumlu olacaktır.

[haber id=”48494″]

Hardal Sarısı Pantolon Üzerine Ne Gider

Hardal sarısı üzerine en çok kullanılan renk ve kıyafet siyah gömlek veya bluz olmuştur. Bu klasik kullanımı geri planda bırakarak, yepyeni fikirler ile modaya yeni bir bakış açısı vermiş oluyoruz. Hardal sarısı pantolonlarınızı, bordo ceket ile veya beyaz gömlek ile şık bir şekilde tasarlayabilirsiniz.

Özellikle erkekler için bu kombini daha çok beyaz gömlek ile tasarlanır. Fakat kot ceketler ile mavi tonlarla ile hardal sarısı daha canlı bir görünüm vermiş olabilir.

Hardal Sarısı Pantolon ile Kombinler 2020

Ayrıca bayanlar için kırmızı ve bordo tonlarda üzerlerine şal veya bluz ile tamamlayabilirler. Tunik veya eşarp olarak da bu rengi tamamlayabilirsiniz. Bordo bir elbisenin üzerine şık bir şal veya mont modeli ile farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Her zevke ve her kıyafet tarzına göre uyumluluk gösterilen renk tonu olmaktadır. Daha canlı bir görünüş kazanmak istiyorsanız, hardal sarısı tonunu tüm pantolonlarınızın da kullanarak farklı bir moda anlayışı yorumlayabilirsiniz.

[haber id=”48495″]

Hardal Sarısı ile Uyumlu Renkler Kadın

Kadınlar açısından her renk kullanılır hale gelmiş ve moda da artık renk ayrımı yapılmadan giyim stilleri ortaya çıkmaktadır. Hardal sarısı tonunu kadınlar daha çok dış giyimlerde kullanıldığı söz konusudur. Bu kıyafetler kabanlar ve uzun montlar olmaktadır. Fakat artık elbise veya pantolon modelleri ile üzerine giyilen siyah veya beyaz renkli bluzlar ile farklı bir moda anlayışı da meydana gelmiştir.

2019 Hardal Sarısına Uyan Şal Rengi

Hardal sarısının her tonunu kadınların her türlü aksesuarlarında da göreceksiniz. Çünkü hardal sarısı modaya adeta renkli bir hava katarak, görünüş olarak da çok farklı bir moda boyutu yakalattıran renklerden biri olmaktadır.

[haber id=”48496″]

Hardal Sarısı Rengine Hangi Renk Şal Uyar

Hardal sarısı rengine mor, kahverengi, siyah gibi koyu renkli şal renkleri çok yakışmaktadır. Özellikle mor ve kahverengi, âdeta farklı moda anlayışı yorumlatan şıklıklardan biri olmaktadır. Farklı renklerin birbirine verdiği uyum dışardan farklı bir gözle görünmektedir. Olumlu bir görünüş ile kendinize yakışacak modayı bu renk ile bulacaksınız.

2020 Hardal Sarısına Uyan Şal Rengi

Ayrıca beyaz renk ile de hardal sarısını kombin yaparak, özellikle tesettürlü kadınlar açısından hardal sarısı rengi ile şallarını güzel bir uyum yakalamaları açısından önem arz etmektedir. Çoğunlukla hardal sarısı ile yoğun ve koyu renkler tercih edildiği görülmektedir. Mantıken de açık renk ile koyu rengin uyumu her zaman daha şık görünüş vermektedir.

[haber id=”48493″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.