Kadın ve Moda

Siyah Dantelli Elbise Nasıl Kombinlenir

16.10.2019
Siyah Dantelli Elbise Nasıl Kombinlenir

Siyah dantelli elbise kombini yaparken, birkaç noktaya dikkat etmeli ve tarzınızı yansıtmaya özen göstermelisiniz. Örneğin günlük hayatınızla, gece programlarınız için farklı kombin detaylarını ele alabilir ve tarzınıza göre ayrıntıları değerlendirebilirsiniz. Dantelli elbiseler her ne kadar, klasik bir kombini çağrıştırsa da günlük hayatınıza uyum sağlayabilen, hoş spor bir tarz da elde edebilirsiniz. Her iki aşamada da zıt renklerin uyumundan yararlanabilirsiniz.

2020 Siyah Dantel Elbise Kombinlemek

Günlük hayatınızda, siyah dantelli kısa elbisenizi, mavi bir çizme ya da kahve-bej çizmeler ile hoş bir kombin yapabilirsiniz. Aynı şekilde bot kombini ile de tarzınızı yansıtabilirsiniz. Gece programlarınızda ise özellikle özel bir davet için, ince topuklu bir ayakkabı önerebiliriz. Fakat ince topuklu ayakkabınızı da renkli; kırmızı, bordo, mavi gibi renklerin mat tonlarını tercih edebilirsiniz. Mont, şapka, çanta, ayakkabı ve takı gibi aksesuarları tercih ederken; günlük giyim ve akşam programını göz önüne almalısınız.

Siyah Dantel Elbise Kombinlemek 2020

Başlıklar

Siyah Dantelli Elbise Modelleri

Siyah dantelli elbise modelleri; uzun ve kısa dantelli elbise modelleri olmak üzere, kayık yaka, uzun kollu, kısa
kollu, ince askılı ya da V yaka gibi ayrıntıları ile birbirinden farklı tasarımlara sahiptir. Günlük hayatınızda daha spor çizgilere sahip dantelli modellerini tercih etmenizi öneriyoruz. Aynı şekilde dantelli elbisenizi, spor ve şık ayakkabı ve bot, çizmeler ile tamamlayabilirsiniz. Dantellin zarafeti elbiseye hoş bir ahenk katacağı için, fazla kilosu olanlar da bunu elbise modellerine göre değerlendirebilir. Örneğin; bel bölgenizde fazlanız varsa, hafif bol ve rahat kesim bir elbise tercih edebilirsiniz.

2019 Siyah Dantel Elbise Kombinlemek

Siyah Dantelli Elbise Kombinleri

Siyah dantelli elbise kombinleri, siyah renk ile zıt renklerin uyumunu yakalama adımında öne çıkan hoş kombinleri bizlere sunar. Ayakkabı, çanta, mont, şapka gibi aksesuarları mat renklerde tercih ederek, şık bir kombin elde edebilirsiniz. Siyah dantelli kısa elbisenizle, mavi bir bot ya da çizme oldukça tarz bir görünüme sahiptir. Aynı şekilde bordo ya da bej, kahve tonlarında bir çizme ile de kombin yapabilirsiniz. Akşam ve gece program ya da özel günlerinizde ise renkli ama ince topuklu ayakkabıları tercih etmenizi önerebiliriz.

Siyah Dantel Elbise Kombinlemek 2019

Siyah Dantelli Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir

Siyah dantelli elbise ayakkabı kombini adımında, renkli ayakkabıları rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Mavi, kırmızı, bordo, bej, krem gibi renkleri aksesuar tercihlerinizde özellikle yer verebilirsiniz. Böylece zıt renklerin asil şıklığından yararlanabilirsiniz. Kış mevsiminde; bot, çizme gibi ayakkabı modelleri kısa dantelli elbisenizle hoş kombinler yapmanıza yardımcı olur. Yaz mevsiminde ise siyah dantelli genellikle tercih edilmese de akşam programlarında, ince topuklu renkli bir ayakkabı ile şıklığınızı konuşturabilirsiniz.

Siyah Dantel Elbise Kombinlemek

Dantelli Elbiseye Uygun Saç Modelleri

Dantelli elbiseye uygun saç modelleri ise çok yönlü olmakla beraber; dalgalı, bukleli ve örgü saç modelleri ile tamamlayabilir ve romantik bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Ama günlük hayatınızda daha doğal, düz ve dağınık modelleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

[haber id=”46204″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar