Kadın ve Moda

Günlük Dağınık Topuz Modelleri

26.01.2021
Günlük Dağınık Topuz Modelleri

Çok pratik olan ayrıca çok da şık görünen günlük dağınık topuz modelleri vardır en kolayı olan birinden bahsedelim. saç modelini çok seveceğine eminiz. Saçlarınızın tamamını ensede toplamalısınız. Daha sonrasın da da atkuyruğu yapılan saçlarınızı saç lastiğinin arkasından geçirmelisiniz. Saçlarınızın uzunluğuna göre de bu işlemi birkaç kere yapmanız gerekir. Son olarak da saçlarını tel toka ile sabitlemen gerek. Saçlarının önünden ince saç tutamları bırakıp daha doğal görünüm verebilirsin.

2021 Günlük Topuz Modelleri

Sıradan sade bir dağınık topuz elde etmek istiyorsan bu yazımız tam sana göre o zaman. Ev de oturduğumuz yerden denediğimizde elde ettiğimiz o güzel harika dağınık topuzunu, dışarı çıkarken bir türlü yapamayız hep. Sen de kesinlikle aynı dertten şikayetçi isen bu kulübe hoş geldin o zaman. Günlük dağınık topuz modelleri anlatacağız, sana en çok yakışan dağınık saç modellerini tanımak istiyorsan bu yazı tam senin istediğin gibi. Dağınık saç topuz modelleri denilince aklına sadece ev topuzu gelmemeli. Bu yazımız da doğal topuz tarz modellerini, kolay topuz yapımı işlemi ve topuz yaparken dikkat etmen gereken noktaları öğreneceksin. Kusursuz muhteşem bir dağınık topuz elde etmek için ihtiyacın olan ilham kaynaklarını ve önemli noktaları seçtik.

Günlük Topuz Modelleri

Başlıklar

Günlük Sade Dağınık Topuz Modelleri

Enseniz de günlük sade dağınık topuz modelleri biz çok seviyoruz. Hem rahat hem sade şık bir görünüm vermektedir. Bu saç modelini istersen de biraz saçlarını maşa ile dalgalandırarak havalı bir görünüm yakalayabilirsin. Günlük sade saç topuzu için saç köpüğü yeterli olmaktadır. Saçlarını ensede sade dağınık topuz yaparken saç lastiği ile de saçlarını topla daha sonrasın da saçlarına topuz görünümü vermelisin. Bu saç topuz modelinin kusursuz görünmesinin tersine biraz salaş kalmasını sağlaman gerek. Unutmamalısın, dağınık topuz modeli ne kadar salaş olursa o kadar da havalı durur.

Günlük Topuz Modelleri

Topuzu Çok Sıkmayın

Dağınık topuz modellerini uygularken topuzu çok sıkmayın. Bu nedenle evde otururken yaptığımız topuz daha güzel olmaktadır. Saçlarınızı gevşek ve rahat bir şekilde toplayarak topuz yapmanızı öneririz. Böylelikle topuz modelinin çok daha doğal görünmesi sağlanacaktır. Saçlarınızı rahat bir şekilde topladığın zaman da, gün içinde bozulacağını düşünebilirsiniz. Merak etmeyin, onun da çözümünü bulduk. Tel toka yardımı ile topuzunun diplerini sabitleyerek saçının bozulmasını engellemiş olursun.

2021 Günlük Topuz Modeli

Günlük Sade Dağınık Topuz Modelleri İçin Öneriler

Nemli saçlarınıza şekillendirici saç köpük uygulayın ve sonrasın da, şekillendiricinin eşit şekilde dağılması için saçlarını nazikçe taramalısınız. Saçlarınızı kuruduktan sonra saçlarınızı tepede atkuyruğu şekli vererek, saç uçlarına hacim veren spreyi uygulamalısınız . Saçınızı lastik tokanın etrafına sararak tel tokalarla sabitleyip işlemi bitirin bu kadar.

[haber id=”40087″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar