Kadın ve Moda

Gelinlik Modelleri ve Fiyatları 2016

Gelinlik Modelleri ve Fiyatları 2016

Gelinlik modelleri ve fiyatları 2016 sezonu kataloglarından seçki yapmak istedik. Bizlere göre en güzel olanları ayırdık ancak galerimizin altında bir kez daha eleme yaptık ve en güzeller belirlendi.

Gelinlik modelleri ve fiyatları 2016 örneklerinden yapacak olduğumuz sunumdan gelinlikler, aşağıda sizleri bekliyor olacak.  Bu arada galeri altında bize göre en güzel 2016 gelinlik modellerini seçeceğimizi belirtelim tekrardan. Ancak gelinliklerin tarzına göre seçim yapacaksanız sizlere diğer yazılarımızı önereceğiz. Mesela v yakalı gelinlik modelleri için tıklayınız V Yakalı Gelinlik Modelleri

Askılı gelinlikler için de bu linke tıklayabilirsiniz Askılı Gelinlik Modelleri

Önü uzun arkası kısa olan gelinlikler için de bu linke tıklayabilirsiniz. Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik Modelleri

Kabarık gelinlikler için de Kabarık Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

Straplez gelinlik örneklerinin detayları için bu konuyu inceleyebilirsiniz. Straplez Gelinlik Modelleri

Dantelli gelinliklerdeki son değişiklikler için de bu konuya tıklayınız. Dantelli Gelinlik Modelleri

2016 gelinlik modası her stilde bazı değişikliklerle karşımıza çıktı ancak genel anlamda bu sene daha fazla farklı örnek görebilmekteyiz. Galerimizde hem farklı olan gelinlik stillerini hem de klasik olan modelleri bulabileceksiniz.

2016 gelinlikler için sizlere sergilemiş olduğumuz örnekleri incelemişsinizdir. Mavi menekşe sitesi editörleri tarafından yapılan oylamaya göre bazı gelinliklerin diğerlerinden daha güzel olduğuna karar verdik ve onları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Üçüncü sırada olan gelinlik modeli, editörlerimizin en güzel bulduğu gelinlik modelleri arasında yer almayı başardı. Bu gelinlik modeli oldukça şık duruyor ve etkileyici bir görsellik sunuyor. On üç numaralı gelinlik de tek omuz askılı ve şıklık konusunda bu gelinlik örneği için de çok beğendiğimizi söyleyebiliriz. Altı numaradaki kabarık dantelli gelinlik modeli de bizlerin seçtiği en güzel gelinliklerden olarak belirlendi. Sizlerin sıralamasını da çok merak ediyoruz ve yorum alanımızdan bizlere ulaştırmanızı istiyoruz. Bu arad gelinlikleri markaları, fiyatları ya da diğer ayırıcı özellikleriyle değil, estetik duruşlarıyla oyladığımızı belirtelim.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar