Kadın ve Moda

Gelinlik Ayakkabıları 2016

Gelinlik Ayakkabıları 2016

Gelinlik ayakkabıları 2016 modelleri seçiminin en denli zor olabileceğini görmek istiyorsanız, galerimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Bununla da kalmayıp bu güzel örnekler arasında bir seçim yaparak aralarındaki en güzel modellerin hangileri olduğunu oylayacağız.

Gelinlik ayakkabıları 2016 örneklerinin aşağıda çok farklı stillerdeki hallerini görebilirsiniz. Görsel alanımızın hemen alt tarafından ise yorum bölümümüz var ve burada en güzel olarak gördüğümüz modelleri sizlerle paylaşacağız. Burada en güzeller arasına oylama yoluyla girmiş olan üç adet modeli sizlerle paylaşacağız. Şimdi galeriye ve yorumlarımıza geçmeden, sitemizde birbirinden güzel olan gelin ayakkabıları modellerini bulabilecek olduğunuz başlıkları sıralıyoruz. Onlara göz atmak için tıklayabilirsiniz.

Dolgu Topuklu Gelin Ayakkabısı

Gelin Ayakabısı Modelleri ve Fiyatları 2016

Converse Gelin Ayakkabısı

Gelin Ayakkabıları

Gelin Babetleri

2016 gelinlik ayakkabıları için sizlere de söylemiş olduğumuz gibi en güzel üç adet modeli belirleyeceğiz ve yorum yapacağız. Bunun için aralarından seçmiş olduğumuz modelleri karışık bir şekilde oyladığımızı bilmenizi isteriz. Yani; topuklu gelinlik ayakkabıları, beyaz gelinlik ayakkabıları veya bir başka şekilde ayrı değerlendirme yapmadık. On bir numaradaki modeli, en çok hoşumuza giden modellerden birisi olarak seçtik. Sizlerin de bu şık ayakkabıyı sevdiğinizi düşünüyoruz. Dokuz numarada farklı bir gelinlik ayakkabısı modeli mevcut ve bu modeli de yine aynı şekilde hoş bulduklarımız arasına aldık. Sonuncu sırada olan modeli de son olarak listemize aldık ve bizim seçimimiz tamamlandı. Sizlerin seçimi için yorum alanımız mevcut. Buradan bizlere mesaj gönderebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar