Kadın ve Moda

Gelin Ayakkabıları

10.09.2015
Gelin Ayakkabıları

Gelin ayakkabıları eskisi gibi kısıtlı modellerden seçim yapılması gereken örneklerden farklı olarak, çok daha farklı stil ve renk tonlarında olabiliyor. Buna uygun şekilde hazırlamış olduğumuz konumuzda hem son senelerin trendlerini görecek hem de moda hakkında bilmeniz gerekenlerle ilgili tavsiyeler vereceğiz.

Gelin ayakkabıları büyük oranda beyaz renk üzerine kurulu olsa da biz sizlere sadece beyaz rengi eğil, değişik renk ve tonları da sunacağız. Tabi ağırlıklı olarak beyaz renk olacağını tahmin ediyorsunuzdur. Bu konumuzda sizlere gelin ayakkabısı seçiminde elimizden geldğince destek olamaya gayret edeceğiz. Ondan önce ise bazı konularımızdan örnekler sunarak, ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz alanlardan bilgiler sunacağız.

Gelin Saç Modelleri

En Güzel Gelinlikler

Başlıklar

Gelin Ayakkabısı Modelleri

Gelin ayakkabısı modelleri seçim konusunda en fazla zorlanılabilecek olan ayakkabı örnekleri arasındadır, diye düşünmekteyiz. Burada kolaylık açısından bu konuda gerekli bilgileri vermek istedik. Son sezonlarda genel olarak hem çiçekli hem de desenli ayakkabı modellerinin öne çıktığını görüyoruz. Bunun dışında moda olan gelin ayakkabılarına örnek vermek gerekirse, topukları taşlı olanlar işaret edilebilir. Bunların dışında da çok sayıda modeli aşağıda ekleyerek sizlere sunmak istedik.

Gelin Ayakkabısı Modelleri ve Fiyatları

Gelin ayakkabısı modelleri ve fiyatları, markalara göre değişim göstermektedir. Ancak bir aralık vermek gerekirse, 50 tl ile 400 tl arasında fiyatlardan söz etmek mümkündür. Örneğin resim desenli olan gelinlik ayakkabılarını 50 tl fiyata satın alabilirsiniz. Taşlı modellerin fiyatları ise tahmin edeceğini gibi çok daha fazla. Bu modeller 150 ile 400 tl arasında değişen fiyatlara sahip durumda.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    ayakkabı

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar