Kadın ve Moda

2014 İlkbahar Yaz Makyaj Trendleri

09.02.2014
2014 İlkbahar Yaz Makyaj Trendleri

Bahar ayları yaklaşırken biz hanımlar modanın hemen her alanında geri kalmaları olmaz. Her yılın olduğu gibi her mevsimin de kendine özgü trendleri var. Bunlardan biri de 2014 ilkbahar yaz makyaj trendleri.

2014 ilkbahar yaz makyaj modasında iddialı renkler yine dikkat çekiyor. Şöyle 2014 ilkbahar yaz makyaj trendlerine ana hatlarıyla bir göz atalım.

2014 ilkbahar yaz makyaj trendleri 1: çarpıcı göz makyajı

Makyaj aslında bir bütün olsa da ilk olarak akla göz makyajı geliyor. 2014 ilkbahar yaz göz makyajında ise belirgin dikkat çeken bir göz makyajı hakim.  Oldukça renkli göz makyajını birçok ünlü markanın katalog çekimlerinde de dikkat çekiyor.

Özellikle 2014 ilkbahar yaz makyaj trendinde en çok dikkat çeken unsur ise kaşlar kaşlarda altın etkisi hakim olacak özellikle özel günlerinizde.

Yine renkli kedi gözü makyajı da 2014 ilkbahar yaz makyaj modasının göze çarpanlarından.

2014 ilkbahar yaz makyaj trendleri 2: belirgin, göze çarpan dudaklar

Önümüzdeki sezon 2014 ilkbahar yaz ruj renklerinde turuncu, koyu kırmızı, bordo ve koyu pembeler dikkat çekiyor. Fakat hep pastel tonlarda yer alıyor.

2014 ilkbahar yaz makyaj trendleri 3: doğal ışıltıya sahip bir cilt

Cildinizde doğal bir ışıltı olsun istemez misiniz? Bu yıl kendi ten renginizde doğal bir ışıltıyı yakalamanız gerekiyor.

2014 ilkbahar yaz makyaj trendleri  4: kendinize güvenin ve makyajsız çıkın.

Makyaj yapmamak da moda bu sezonda. Ünlü markalar da çekimlerinde modellerinin makyajsız görüntülerini çekerek doğal güzelliğin önemini vurguladılar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.