Kadın ve Moda

Farklı Gelinlik Modelleri

Farklı Gelinlik Modelleri

Farklı gelinlik modelleri, galerimizdeki örneklerden de anlaşılacağı üzere, hem ciddi anlamda çok farklı hem de kararında farklı modellerden meydana geliyor.

Farklı gelinlik modelleri dendiği zaman sadece belirli bir stile bağlı modeller akla gelmemelidir. Çünkü klasik modellerde bile bazı küçük değişimler, bambaşka modelleri ortaya çıkarabilmektedir. Sizlere sunacak olduğumuz modellerde de hem ciddi anlamda bir farkı olan -ki burada renk de çok farklı olabilir – veya klasik modellerdeki bazı rötüşlarla çok şık hale gelen örnekler yer alacak. Burada hangilerinin daha göz alıcı olduğu konusunda seçim yapmak gerçekten çok zor. Ancak biz kendimize göre bir en iyiler listesi hazırladık ve görsellerin alt tarafında yorumlamaya çalıştık. Size nasıl gelecek bilmiyoruz ama biz bize en güzel gelenleri seçtik. Bir de unutmadan sizlere sitemizde çok beğenilen diğer yazılarımızı da sunalım. Tıklayarak detayları öğrenebilir ve galerileri gezebilirsiniz.

Tüllü Gelinlik Modelleri

Yeni Sezon Gelinlik Modelleri

V Yakalı Gelinlik Modelleri

A Kesim Gelinlik Modelleri

Farklı gelinlikler için sizlere fiyatı ya da markası ön plana çıkan örnekleri sunmadan bir galeri hazırladık ve şimdi aralarından hangilerinin daha şık durduğu ile ilgili yapacak olduğumuz seçimde de sadece estetiğe bakacağız. Bizlere hem farklı hem de şık gelen modellerden birisi, on dört numaralı model oldu. Bu model hem rahat hem şık hem de farklı demek, yanlış olmayacaktır. Üç numaradaki farklı gelinlik modeli de bizlerin beğenmiş olduğu ve diğerlerinden daha şık olduğunu düşündüğü örneklerden. Sizlerin beğenisini kazanan ve diğerlerine nazaran daha güzel duran örnekleri, yorum alanında bizlerle ve yeni ziyaretçilerimizle paylaşmanızı istiyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar