Kadın ve Moda

Gelin Saçı Modelleri ve Fiyatları 2016

Gelin Saçı Modelleri ve Fiyatları 2016

2016 gelin saçı modelleri ve fiyatları bu sene hangi stillerle göz kamaştıracak ve size en uygun olan gelin saçı modelleri hangisi diye sorular kafanızı kurcalıyorsa, yazımıza göz atınız.

2016 gelin saçı modelleri ve fiyatları yıl içerisinde en fazla ne şekilde ve hangi tarz ağırlıklı olarak karşımıza çıkacak diye genel bir analiz yapmaya çalıştık ve bu yazının sonunda bu konudan söz edeceğiz. Ondan önce ise resim galerisindeki gelin saçı modelleri 2016 yılı örneklerine bakabileceksiniz. Bu konuyu derin bir şekilde incelemeden hemen önce ise bazı yazılarımızdan sunumlar yapacağız. Bu sıraladığımız yazılara tıklayarak, o konularda da geniş içeriklere bakabilirsiniz. Sizlere faydalı olacağını düşünüyoruz. Şimdi bazı yazılardan linkler, daha sonra galeri ve son olarak da son dönem gelin saçı trendleri sizlerle olacak.

Gelin Saçı 2016

Gelin Saç Modelleri

Gelin Ayakkabıları

Gelin Eldiveni

2016 Gelin Saçları ve Fiyatları

2016 gelin saçları ve fiyatları çok farklı örneklerden oluşmaktadır. saçın ne kadar uzun olduğu, stil için oldukça önemlidir. Kısa gelin saçı modelleri 2016 senesi için yanda örgülü topuz olarak sıklıkla görülebiliyor. Uzun gelin saçı modelleri 2016 senesinde ise daha çok dalgalı ve maşalı modellerle kendisini gösterirken, süslemelerin de arttığını görüyoruz. Çiçekli taç kullanımın artması, bu tür saçların da daha fazla ortaya çıkmasına zemin hazırlamaktadır.

2016 gelin saçı fiyatları için ise 700 tl den başlayan fiyatlardan söz edilebilir. Bu fiyat ve üzeri olarak gelin saçı fiyatı ücretlendirilmektedir. Size tavsiyemiz paket şeklinde bir seçim yapmanızdır. Bunun sebebi de örneğin; makyaj ve gelin saçı seçiminde indirim yapılmasıdır. Diğer hizmetler ( pedikür, manikür vs) ile fiyatlar aşağıya çekilebilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar