Kadın ve Moda

Farklı Bebek Örgü Battaniye Modelleri

13.04.2014
Farklı Bebek Örgü Battaniye Modelleri

Bebek örgü battaniye modelleri yazımızın devamı olan farklı bebek örgü battaniye modelleri ile yine sizler ile beraberiz. Anneler veya anne adayları bebekleri için bin bir çeşit battaniye modelleri örer ve onlar için hazır ederler.

Farklı bebek battaniye modellerini istediğiniz gibi şekillendirerek örebilirsiniz. Bu farklılığı oluşturabilmek için battaniye çeşitlerine göz atmanız gerekecektir. Bunlar, renkli bebek battaniye modelleri, motifli bebek örgü battaniye modelleri, tığ işi bebek battaniye modelleri, çiçekli bebek battaniye örnekler gibi bir çok farklı bebek örgü battaniye modelleridir.

Sizler için hazırladığımız birbirinden farklı bebek örgü battaniye modellerini aşağıda paylaşıyoruz. İstediğiniz battaniye modelini alarak bebeğinize örebilir ve canınız hayat ışığınız gözünün nurunu soğuklardan koruyarak sıcacık tutabilirsiniz.

Bu battaniye modellerine akıllı ipler, boncuklar, düğmeler ve farklı motifler ilave ederek kendinizin farklı bebek örgü battaniye modelini oluşturabilirsiniz.

Annelerin yavrularını soğuklarda dışarıda gezdirirken yada zorunlu olarak soğuklara maruz kaldığında kullanacağı en koruyucu eşya kesinlikle battaniye modelleridir. Anneler hiç bir zaman bebeklerinin en küçük bir olumsuzluğa maruz kalmaması için kendini düşünmez bebeğini düşünür.

Sizlerde muhakkak bebeğinizi düşünecek ve hazırlamış olduğumuz farklı bebek örgü battaniye modellerinden bir veya bir kaçını örmeye başlayacaksınız. Yada bir bilene ördürmeye gideceksiniz. İyi örgüler diliyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar