Kadın ve Moda

Bebek Patik Örnekleri

23.10.2013
Bebek Patik Örnekleri

Bu yazımızda minik ayaklara yer verdik ve bebek patik örneklerini paylaşalım dedik.

Malum önümüz kış ve atalarımız ayağını sıcak tut demiş. Hadi büyükler ne ise de miniklerin ayağına uygun şirin mi şirin bebek patik modelleri bir o kadar da sıcak tutacaktır.

Az malzeme az masraf ve az emekle minik yavrularımıza bebek patik örnekleri ortaya çıkarabileceğinizi paylaştığımız modellerden görmeniz mümkün olacaktır.

Daha önce sizlerle birçok yazımızda bebek patik örnekleri, modelleri ve yapılışı başta olmak üzere bebek patik modelleri ve yapılışı ve yeni sezon bebek patik modelleri ve yapılışı başlıklı yazılarımızda birbirinden farklı bebek patik modellerine yer vererek iyi bir arşiv oluşturmuştuk. Bu yazılarımıza bir yenisini daha ekleyerek gördüğümüz farklı bebek patik örneklerini eklemeye devam ediyoruz.

Bu yazımızda daha çok oldukça kolay olan tığ işi bebek patik modellerine yer verdiğimizi söyleyebiliriz. Sizler de minik bebeklerinize en güzel şekilde bu bebek patik modellerinden kolaylıkla örebilirsiniz.

Soğuk kış günleri hızla yaklaşırken sizlerde bebek patik örneklerinden birine başlamaya ne dersiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. sibel dedi ki:

  bebek patik modelleriniz çok güzel ve farklı modeller özellikle son modeli çok beğendim örülüşü hakkında da bilgi verir misiniz.

 2. hilmiye dedi ki:

  bu bebek patikleri tam benim minik yavruma göreymiş.

 3. şilem dedi ki:

  2013 2014 bebek patik örneklerini gerçekten beğendim bebeklerimize yakışacak tarzlarda koymuşsunuz zevkiniz muhteşem kendi çocuğuma örmeye başladım kış olmadan bitiririm inşallah renk uyumları olsun modelleri olsun şık bir tasarımlar.teşekkür ederim.

 4. nazmiye dedi ki:

  bebek patik örnekleri çok güzeller çok şirinler

 5. naciye dedi ki:

  bebek patik örneklerini çok beğendim insanın bebek olası geliyor vallahi.

 6. çiğdem dedi ki:

  o kadar güzel patik modelleri var ki her bir model için örmeye hazırım bebeğime;

 7. merve dedi ki:

  benim eskiden beri özenmiş olduğum batik modellerine ilgim çoktur.

Tüm Hakları Saklıdır.