Kadın ve Moda

Esmerler için Ruj Önerileri

18.11.2019
Esmerler için Ruj Önerileri

Esmerler için ruj önerileri listesinde öncelikle, koyu vişne tonları ve bordo tonları yer alır. Esmer bir tene sahipseniz, bu tonların farklı nüanslarını rahatlıkla deneyebilirsiniz. Günün herhangi bir saatinde mat veya parlak tonlarını deneyimleyebilirsiniz. Tabii akşam ya da gündüz kombin ve ortama göre, parlak-mat ayarını doğru belirlemeniz daha hoş görünmenize yardımcı olur.

Esmerler için Rujlar

Ten rengi ruj tonunu belirlemede sizlere yardımcı olur, fakat ayrıca cilt tonu da bu konuda etkendir. Aynı şekilde kişiden kişiye değişen ruj renk nüans uyumları da farklıdır. Vişne tonları, bordo tonlarının piyasada geniş bir renk yelpazesi bulunur. Sizin ten renginize uyumlu tonu bu nedenle bulmanız oldukça kolaydır. Fakat öncelikle deneyimlemenizi de önerebiliriz.

Başlıklar

Ten Rengine Göre Ruj

Nasıl ten rengine göre yakışan bir saç renginin farkındaysak, aynı şekilde ruj tonu ten rengine değişir. Her ten rengine yakışan daha çarpıcı görünmesini sağlayan, hoş bir ruj renk seçeneği mevcuttur. Esmer ten rengi ile beyaz ten ya da buğday ten gibi her birine yakışan renkler yakın olsa da, tonları farklılık gösterir. Örneğin beyaz tenlilere koyu tonlar; kırmızı, bordo, mor gibi koyu tonlar dikkat çekici bir güzellik sunar.

Esmerler için Ruj Çeşitleri

Ten renginizin açıklığı ile koyu tonlar dengelenir ve çarpıcı bir görünüm sunarsınız. Tabii dikkat çekici olmak istediğinizde tercih edebilirsiniz. Normal ya da daha sade görünmek isteyenler daha şeffaf tonları tercih edebilir. Esmerler için ruj önerileri ise özellikle, vişne ve bordo tonlarını önerebiliriz. Esmerlerde koyu tonlar rahatlıkla tercih edebilir. Buğday tenlilere ise özellikle fuşya tonu hoş ve çekici bir güzellik sunmaktadır.

Buğday Tenliler için Ruj Önerileri

Buğday tene sahip kişiler, ten renklerini biraz daha aydınlatmak adına parlak ve yumuşak tonları tercih edebilir. Özellikle, yumuşak fuşya tonları hoş ve dikkat çekici olmanıza yardımcı olur. Parlak kırmızı da güzelliğinize güzellik katacaktır diyebiliriz.

Esmerler için Ruj

Önemli olan ten renginizle uyum sağlarken yüz ifadenize çarpıcı ve aydınlık katan bir seçim yapmanızdır. Sizlerde öncelikle renk tonlarını deneyebilir ve ardından size en çok yakışan ruj tonunu seçebilirsiniz. Böylece kendi ruj tonunuzu doğru bir şekilde belirlemiş olursunuz. Esmerler için ruj önerileri listesi gibi sizlerde şanslısınız.

Beyaz Tenliler için Ruj Önerileri

Renk tonları konusunda beyaz tene sahip kişiler, biraz daha avantajlı. Çünkü açık tene sahip olmalarının yanında renk tonlarını doğru kombinler ile hoş bir şekilde taşıyabilirler. Koyu tonlar beyaz tende dikkat çekicidir. Kırmızı, mor, bordo gibi her rengin koyu renkleri görsel olarak güzelliğinizi öne çıkarır. Ama gündüz saatlerinde sade bir güzellikle öne çıkmak için, daha mat ya da sade tonları deneyebilirsiniz.

Esmerler için Ruj Önerisi

Akşam saatleri için dilerseniz koyu ve çarpıcı parlak tonları deneyimleyebilirsiniz. Esmerler için ruj önerileri, buğday tenliler için öneriler adımında, beyaz tenliler avantajlı sayılabilir.

[haber id=”47777″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar