Kadın ve Moda

Beyaz Tenliler için Ruj Önerileri

18.11.2019
Beyaz Tenliler için Ruj Önerileri

Moda ve güzellik denilince kadınlar, her ayrıntıya önem verir. Tabii güzel bir kombini bütünleyen kişiye uygun makyaj da oldukça önemlidir. Saç renginizin ten renginizle uyumlu olması gerektiği kadar, makyaj renkleri de ten renginize uyumlu olmalıdır. Renklerin uyumu genel kombini tamamlayan bir ölçüdür. Açık tenliler bu yönden biraz daha şanslıdır. Beyaz tenliler için ruj önerileri listemizde birden fazla ton yer alır.

Beyaz Tenliler için Hangi Ruj

Kırmızı, mor, bordo gibi renkler beyaz tene yakışan ışıldayan tonlardır. Ayrıca beyaz tene, koyu ton rujların yakışması da bir avantajdır. Parlak ya da mat likit rujları rahatlıkla deneyebilirsiniz.

Ten Rengine Göre Ruj Önerileri

Ten rengine göre ruj uyumu, yüz ifadenizi de etkileyen bir unsurdur. Saç rengi ile ten rengi uyumlu olması gerektiği gibi, makyaj tonları da ten renginize göre seçilmelidir. Her ten rengine daha çok yakışan ruj rengi ya da pudra gibi makyaj türlerinin tonları farklılık gösterir. Böylelikle ten renginize yakışan ve sizi daha çekici kılan bir ruj rengi ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Beyaz Tenliler için Rujlar

Beyaz tenliler için ruj önerileri; kırmızı, mor, bordo gibi renleri gönül rahatlığı ile kullanabilir ve gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Farklı ton nüanslarını tabii günün farklı saatlerinden değerlendirebilirsiniz. Aynı şekilde esmer ya da buğday tenliler içinde cezbedici tonlar mevcuttur. Esmer tene özellikle, koyu bordo, koyu vişne, patlıcan moru gibi tonlar hoş bir hava katar. Buğday tenlilere ise fuşya rengi ve canlı kırmızı tonları sizlere yakışan canlı renklerdir.

Buğday Tenliler için Ruj Önerileri

Beyaz, buğday ya da esmer ten renginize göre seçeceğiniz farklı ruj tonları ile daha da çarpıcı olabilirsiniz. Buğday ten rengine özellikle yumuşak fuşya tonları ve parlak kırmızı ton nüansları hoş bir görünüm sunar. Tabii günün farklı saatlerinde mat ya da çarpıcı tonlarını değerlendirebilirsiniz.

Beyaz Tenliler için Ruj

Beyaz tenliler için ruj önerileri biraz daha koyu tonlar iken, buğday ten rengine daha açık ve yumuşak tonlar hoş olacaktır. Aynı şekilde esmer tenlilere de ten rengi ile dengeli bir görünüm sunmak adına, çarpıcı bordo renkleri ya da koyu vişne gibi renkler tercih edilebilir. Ayrıca tabii ki her ruj tonu, kişiden kişiye farklı bir renk nüansını yansıtır. Herkesin cilt tonu ve de cilt alt tonu aynı yansımalara sahip olmayabilir.

Beyaz Tenliler için Ruj Önerisi

Bu nedenle internetten beğendiğiniz her ton sizde aynı görünüm sergilemeyebilir. Bu yüzden öncelikle deneyebilirsiniz.

Esmerler için Ruj Önerileri

Esmerler için ruj öneri listemizde de tabii ki kırmızın tonları ve diğer koyu tonlar karşımıza çıkar. Bordo renkleri, koyu vişne rengi gibi çarpıcı koyu tonlar hoş bir şekilde sizlere yakışacaktır. Beyaz tenli ya da buğday teninizin, tabii ki cilt alt tonunu da dikkate almanız gerekir. Böylelikle kusursuz güzelliğinizi ve uyumunuzu ortaya sunabilirsiniz. Böylece, beyaz tenliler için ruj önerileri listemizdeki tonları da değerlendirebilirsiniz.

[haber id=”47777″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.