Kadın ve Moda

Erkeklerde Fark Yaratan 7 Kış Kombini

04.03.2019
Erkeklerde Fark Yaratan 7 Kış Kombini

Erkeklerde fark yaratan 7 kış kombini için birbirinden güzel önerilerle size geliyoruz. Sürekli değişen erkek modası içinde kaybolduysanız ve rehbere ihtiyaç duyuyorsanız yazımız tam size göre. Kış mevsiminde hangi modeller revaçta? Hangi renkleri kombinleyebilirim? Hem sıcak tutan hem şık görünen parçalar nelerdir? Alışveriş yaparken nelere dikkat edilmeli? gibi sorularınızın cevabını size verdiğimiz tüyoların arasında bulabilirsiniz. 7 ana başlıkta topladığımız kış kombinlerine göz atarak yeni kombininizi siz de oluşturun.

Erkeklerde Fark Yaratan 7 Kış Kombini

  Klasik Seven Erkekler için

 Klasik erkek moda ürünlerinden vazgeçmeyenler için yapılabilecek en rahat kombindir. Kadife ceketler ve kaşe pantolonlar kombinin başını çeker. İstediğiniz renk tonu ve deseni parçalarda kullanabilirsiniz. Takımların içine pamuklu gömlekler tercih edilmelidir. Genelde koyu renk gömlek ile açık renk takım ya da açık renk gömlek ile koyu renk takım tercih edilir. Zıtlıklar bu tarzı parlatırlar.

  Spor Giyimden Vazgeçmeyenler

 Yazın da kışın da rahatımdan ödün vermem diyorsanız bu kombin size göre. Yüksek ökçeli spor ayakkabılarla işe başlayabilirsiniz. Bu ayakkabıları yağmurlu kış günlerinde bile kullanmak mümkün oluyor. Tarzınızı tamamlamak için geriye kalan parçalar ise kot pantolonlar ve sweatshirtler. Renk tercihi konusunda ise sadece zevkinizi konuşturmanız yeterli olacaktır.

Erkeklerde Fark Yaratan 7 Kış Kombini

  Casual Tip Erkek Kombini

 Hem spor hem şık denen kombinlerdendir. Özellikle iş seyahatlerinde sizin için kurtarıcıdır. Triko kazaklar bu kombinin adeta mihenk taşı. Trikoların içine renklerine uygun seçilen gömlekler de üst kısmın tamamlayıcısıdır. Pantolon olarak canvas kumaşlar tercih edilebilir.

 Kazaklı Kombin Seçenekleri

 Kışın en sık kullandığımız ürünler kazaklardır. Bazen kazakların modeli ve rengi öylesine farklı olur ki tüm kombin buna göre şekillenir. Siz de kazak kullanmayı seviyorsanız ve ana parçanız buysa kombininizi sık sık değiştirmek durumunda kalabilirsiniz. Bu kombinde önemli olan doğru renkteki ürünü seçebilmektir. Kazakta ağırlıklı olan renk tonundaki pantolonlar ile şık kombinler yaratabilirsiniz.

Erkeklerde Fark Yaratan 7 Kış Kombini

 Hırka Severlere Özel

 Hırkalar, genelde kombinlerin kurtarıcısı olan parçalardır. Son kış modasında erkekler için üretilen uzun hırkalar dikkat çeker. Bu hırkaları kullanmak için diğer parçaları da ona uygun seçmek gerekir. Uzun hırkalar en çok slim fit denilen dar kesimli pantolonlar ile kombinlenir. Hırkanın içine tişört kullanabilirsiniz. Kışın ılık günlerinde tercih edebileceğiniz bu kombini hemen hemen her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Renkli Sevenler Buraya

 Bazılarımız karakteri ve zevkleri gereği tüm renk tonlarını üzerlerinde taşımak isterler. Bu renk bazen giysinin tamamında, bazen de kullandığımız bir aksesuarın detayında saklı olabilir. Renkleri nasıl kullanacağımızı bilirsek kombinlerimizi de buna göre değiştirebiliriz. Canlı renkler olarak bilinen sarı, yeşil, turuncu ve kırmızı gibi renkler standart kombinleri bile patlatabilir. Özellikle gömlek ve trikolarda yapacağınız renkli seçimler havanızı tamamen değiştirir. Bunun yanı sıra ayakkabı ve montlarda da canlı renkleri taşımak oldukça cool karşılanır.

 TonSür Ton Kombinler

 Renkleri severim ama uyum benim için olmazsa olmaz diyorsanız size birkaç renk önerimiz var. Aynı rengin farklı tonlarını bir araya getirmek anlamına gelen tonsürton kombinler için de büyük alternatiftir. En sık kullanılanı ise siyah tonlamalarıdır. Beyaz, gri, füme ve siyah ile yapılan kombinler sizi her zaman şık ve ağır gösterir. Renkleri daha etkili kullanmak için yeşil, kırmızı ve mavi ile de güzel tonlamalar yakalayabilirsiniz.

Erkeklerde Fark Yaratan 7 Kış Kombini

  Kareli, Çizgili, Ekoseli Kumaşların Kombinleri

  Tarzınıza daha uygun bulduğunuz bazı desenler ve kumaş türleri olabilir. Gömlek ve ceketler sıklıkla kullanılan ekoseler ve çizgili desenler vücut ölçünüzü de olduğundan ince gösterir. Bunun için dikkat edilecek püf nokta ise şudur. Üzerinizde asla iki adet desenli, çizgili ya da kareli parça taşımamanız gerekir. Örnek olarak bu deseni gömleğinizde kullandı iseniz ceketiniz düz ve ceketinizde kullandı iseniz de pantolon ve gömleğiniz düz olmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar