Kadın ve Moda

Dantelli Gelinlikler ve Değerlendirmeler 2016

Dantelli Gelinlikler ve Değerlendirmeler 2016

Dantelli gelinlikler ve değerlendirmeler 2016 sezonu örnek modelleri için seçilen en güzel modeller, galerimizde yer almaktadır.

Dantelli gelinlikler ve değerlendirmeler 2016 yılı için ne şekilde boy gösterecek ve hangi stillerde ağırlıklı ilgi olacak diye bir araştırma yaptık ve aşağıdaki örnekler karşımıza çıktı. Bunlar arasında yazlık modellerden, strapleze, askılıdan kabarık ve a kesime kadar değişik stilde gelinlikler bulunuyor. Bu gelinlikler hakkında detaylı yorumu görsellerin alt bölümünde yaptık. Şimdi galeri ve analize geçmeden diğer gelinlik içeriklerimizi tavsiye ediyoruz. Bazıları şunlar: Farklı Gelinlik Modelleri bu yazı ile birlikte diğer tavsiyemiz Dantelli Gelinlikler 2016 Yeni Sezon Gelinlik Modelleri bu yazımıza da mutlaka göz atın.

2016 dantelli gelinlik modelleri için değerlendirme yazımıza başlıyoruz. Üç adet model belirledik ve onların galerideki en güzel modeller olduğunu düşünüyoruz. Üç numaralı model hem farklı hem de güzel bir görünüme sahip. Bu model listemizde yer aldı. Diğer modelimiz, sondan üçüncü sırada. Bu model de gerçekten çok estetik durmakta. Son olarak on numarada yer alan modeli listemize alıyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar