Kadın ve Moda

En Güzel Topuklu Ayakkabı Modelleri

En Güzel Topuklu Ayakkabı Modelleri

En güzel topuklu ayakkabı modelleri başlıklı içeriğimizde, topuklu ayakkabıların şıklıkta sınırları nasıl zorladığını kendi gözlerinizle göreceksiniz. Bununla da yetinmeyip , bu kadar şık model arasından en güzel modelleri ve en kötüleri seçeceğiz.

En güzel topuklu ayakkabı modelleri cümlesindeki iddiaya yakışır şekilde bir sunum gerçekleştirmeye çalışacağız. Ayakkabılardaki şıklığın en denli sınırlara gelebileceğini, aşağıdaki en güzel topuklu ayakkabılar galerimizde sergilemekteyiz. Onun hemen alt tarafında ise bu kadar şık model arasından zorlu bir seçim yaparak, en favoriler ve en beğenmediklerimizin analizini yapacağız. Bakalım sizlerle ne kadar aynı fikirde, ne kadar ayrı fikirdeyiz. Bu arada bazı yazılarımıza bakmanızı tavsiye ederek, sıralı linklerini paylaşıyoruz.

Topuklu ayakkabı şıklığı bu konumuzda da mevcut Platform Topuklu Ayakkabı

Bu şık modellere de göz atabilirsiniz Topuklu Ayakkabı Modelleri

Beyaz renkli topuklular Beyaz Topuklu Ayakkabı

Kırmızı renkli topuklular için Kırmızı Topuklu Ayakkabı

Spor ayakkabının topuklusu için Topuklu Spor Ayakkabı

Dolgu topuklu botlar da mevsime göre tercih edilebilir Dolgu Topuklu Bot Modelleri

En Güzel Topuklu Ayakkabılar Hangileri?

En güzel topuklu ayakkabılar hangileri sorunuza cevap bulmaya çalışacağız. Tabi bu değerlendirmede bizlerin kriterleri öne çıktığından, sizlerin görüşleri farklı olabilecektir. Modelleri gördünüz ve söylediğimiz gibi bu kadar şık model arasından seçim yapmanın ne kadar zor olduğunu da tahmin edebilirsiniz. O nedenle seçimlerimiz sizden oldukça farklı olabilir. Galerinin ikinci sırasındaki abiye topuklu ayakkabı modeli, en iyi iki modelden birisi diyebiliriz. Oldukça gösterişli ve abiye olan bu model, diğerleri arasında kendi varlığını hissettiriyor. Bir diğer çok beğendiğimiz model ise on yedinci sırada bulunan bordo model oldu. Sadelik ve şıklık bir arada ve ortaya en güzel topuklu ayakkabı modellerinden birisi çıkmış. Geliyoruz en beğenmediklerimizden ilkine. Tekrar hatırlatalım. Bu modellerin hepsi çok şık ve güzel ama bazıları tabi ki daha güzel. Sondan onuncu sıradaki model fazla parlıyor. Giydiğiniz elbise, saçınız ya da aksesuarınız ne olursa olsun, insanlar ayakkabılarınıza bakacaktır. Gittiğiniz bir yer, katıldığınız bir davetten geriye arkanızdan sadece parlak mavi bir renk kalacaktır. Bu kadarı fazla olmuş. Bir diğer beğenmediğimiz model ise yirmi altıncı sıradaki fiyonklu model oldu. Bu model de şirin ama fazla çocuksu gibi. Bu modeli de beğenmedik.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.