Kadın ve Moda

Straplez Gelinlik Modelleri

Straplez gelinlik modelleri, sık tercih edilen gelinlikler arasında demek, yanlış olmayacaktır. Sizler için seçilen ve en güzel modeller olduklarını düşündüğümüz straplez gelinlikler, galerimizde sizleri bekliyor. Ayrıca en güzel ve en beğenmediklerimiz şeklinde ikişer model seçimini de içeriğimizin sonunda gerçekleştireceğiz.

Straplez gelinlik modelleri için en fazla beğeni alan ve gerçekten oldukça şık duran modelleri sizlere sunmaya çabaladık. Aşağıdaki örneklerden de anlaşılacağı gibi, straplez gelinlik şıklığı gerçekten bu ürünlerde çok daha üst seviyeye çıktı, diyebiliriz. Fakat biz yine de bu ürünler arasında da bir seçim yaparak, en güzelleri ve en zayıfları seçeceğiz. Sizlere bazı yazı başlıklarımızı da bu arada sunmak istiyoruz. Belki bir göz atmak istersiniz. Sıraladığımız konu linklerimizin hemen altında konumuza devam ediyor.

Dantelli gelinlik modelleri için Dantelli Gelinlik Modelleri

Uzun kollu şık gelinlik modelleri Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Bunlar da diğer en güzel gelinlikler En Güzel Gelinlikler

Diğer gelinlik modelleri Gelinlik Modelleri

Straplez Gelinlik Modelleri Analizi

Straplez gelinlik modelleri analizi için önce en beğendiğimiz modelleri, hemen ardından ise en zayıf bulduğumuz örnekleri seçeceğiz. Öncelikle en beğendiğimiz iki modelden birisi olan ve galeride sondan yedinci sıradaki straplez gelinlik için çok beğendiğimizi söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra yine çok fazla şık durduğunu düşündüğümüz öteki model ise sondan dokuzuncu sırada bulunmakta olan gelinlik oldu. Bu modelin ne kadar güzel işlemleri ve desenleri olduğunu, sizler de görüyorsunuzdur. Tabi mutlaka bizim seçtiğimiz gelinliklerden farklı tercihleriniz olacaktır. Şimdi de diğerlerine geçelim ve kötü bulduklarımızdan söz edelim. Galeride beş numara olan gelinlik modeli, diğerlerine bakıldığında çok daha sade görünüyor. Sade ve şık olan modeller her zaman tercih edilmelidir ama bu modelin fazla bir şıklığını görmedik. Aynı şekilde ikinci sırada yer almakta olan straplez gelinlik modeli de bize pek estetik gelmedi, açıkçası. Sizlerin yorumları ne şekilde bilmiyoruz ama öğrenmemiz için aşağıdaki yorum alanlarını kullanabilirsiniz. Biz ve yeni ziyaretçilerimiz de düşüncelerinizi bu şekilde görebilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar