Kadın ve Moda

En Güzel Havlu Kenarı Örnekleri 2014

17.04.2014
En Güzel Havlu Kenarı Örnekleri 2014

Bütün hanımların belki de evde  en çok kullandığı eşyaların başında gelir havlular. Havlu kullanılır da sade olur mu hiç? Hemen en güzel havlu kenarı örnekleri bulunarak örülmeye başlanır.

En güzel havlu kenarı örnekleri 2014 arşivimizde sizler için hazırladığımız havlu kenarı örneklerine göz atarak havlularınızın kenarını istediğiniz örnek ile süsleyebilirsiniz. Toplumuzda bayanlar örgü ve örnek işine çok önem veririler. Dolayısı ile bir misafir geldiğinde eline uzatacağımız havlu kesinlikle şık bir havlu kenarı motifi ile donatılmış olmalıdır.

Esasında örgüye gösterilen bu hassasiyet misafire verilen değerden gelmektedir. Türk toplumunun böyle bir hassasiyeti vardır ve bir çok eşyasına örgü nakışlar işleyerek en şık ve en güzel örgü eşyalarını örmeye oluşturmaya çalışırlar.

Konumuz havlu kenarı örnekleri olunca birde ev hanımı iseniz sürekli ev işleri ile meşgulsünüz demektir. Evde olmak demek sürekli temizlik ve günde üç öğün yemek hazırlamak ve bulaşık yıkamak demektir. Dolayısı ile havlular yetişmekte ellerimizin ıslaklığını gidermede.

Havlular ile geçen beraberlik süresince sürekli havlu değiştirmek gerekmektedir doğal olarak. Farklı havlu kenarı örnekleri ile süsleriz havlularımızı ki havlularımız güzel ve şık olsun. Ama en çokta dediğimiz gibi ziyaretimize gelen eşimize dostumuza uzattığımız havlular dikkat çekecektir.

Özellikle bayanlar bu örneklere bayılmakta hemen bir tanede kendine yapmak veya yaptırmak istemekte. Böyle bir durumda eğer fazladan kenarınıza havlu kenarı yapılmış havlu koyduysanız eşinize dostunuza yapılabilecek en büyük jest olacaktır. Misafirinize edeceğiniz bu küçük ve anlamlı hediye ile sürekli hatırlanacak ve güzel bir şekilde anılacaksınız.

En güzel havlu kenarı örneklerinizi belki gündelik ev işlerinde kullandığınız havlular için kullanmayabilirsiniz. Ama hediyelik havlu kenarları için biçilmiş bir kaftan tadında olacaktır.

Havlu kenarı görsellerine göz attığınızda sizde göreceksiniz ki birbirinden farklı onlarca havlu kenarı örneği var. Bunların içinde çiçekli havlu kenarı örnekleri, hayvan motifli havlu kenarı örneği, dantel havlu kenarı, tığ işi havlu kenarı gibi örnekler ön plana çıkmaktadır.

Bana soracak olursanız en çok beğendiğin havlu kenarı örneği kesinlikle kurdeleli havlu kenarı ve boncuklu havlu kenarıdır. Birde bu havlu kenarlarının en çok kullanıldığı bir yer var orada muhakkak ki çeyiz sandığıdır yani çeyizlik havlu kenarı örnekleridir.

Sizleri havlu kenarlarının resimleri ile baş başa bırakıyoruz. 🙂

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.