Kadın ve Moda

Hayvan Motifli Lif Örnekleri Yapılışı

Hayvan Motifli Lif Örnekleri Yapılışı

Bu yazımızda sizlere lif örneklerinden bahsedeceğiz.

Hayvan motifli lif örnekleri yapılışından bahsedeceğiz.

Hayvan desenli lif örnekleri yapılışı ve renk seçimi nasıl olmalıdır?

Hayvan motifli lifler özellikle çocuklar için ilgi çekici olabilir ve çocuklarınızın keyifle banyo yapmasına olanak sağlamış olursunuz.

Ev hanımlarının birbirinden renkli ve birbirinden güzel motiflerde ördüğü lif örnekleri banyoların olmazsa olmaz bir eşyasıdır.

Sizlere bir hatırlatma yapmak istiyoruz. 2017 senesi hayvan motifli lif örnekleri için bir konumuz mevcut ve buradaki örneklere ek olarak çok sayıda lif modeli yer alıyor. Ayrıca yine 2016 senesinde moda olan lifleri bulabileceğiniz bir konumuz daha var. Tıklayarak o içeriklere ulaşabilirsiniz.

El yapımı liflerin yerini hazır olanların asla tutmadığını biliriz. Hem sağlık açısından el yapımı liflerin çok daha tercih edilebilir olduklarını da biliyoruz. Hal böyle olunca örgü liflere olan ilgi de artıyor. Lif örmek de sanılanın aksine oldukça kolay. Siz de kendi liflerinizi kendiniz örebilir‚ hatta ördüğünüz liflerden yakınlarınıza‚ arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Meyve desenliler‚ sade lifler olduğu gibi son dönemde hanımlar arasında yaygın olan bir lif modeli de hayvan motifli olanlar. Hem renkli ve eğlenceli ürünler kullanmayı sevenlere hitap edebilecek bir model olan bu lifler aynı zamanda çocuklar için de ilgi çekici olabilir. Dikkatlerini çekerek banyoyu onlar için keyifli hale getirebilirsiniz.

Hayvan Motifli Lif Örnekleri ve Yapılışı 2017

Lif Örnekleri ve Modelleri 2017

Link verdiğimiz konulardan bir kaç örneğe bakabilirsiniz.

Bu desenler ve renkler yılın modasına göre değişmektedir. O yılın moda rengi hangisi ise ya da o yıl hangi hayvan figürü ön planda ise lif motiflerinin biçimleri ona göre değişmektedir.

Lif örnekleri rengarenk ve yumuşacık iplerle ev hanımlarının becerisine göre de oluşmakta ve hayal dünyasında kurguladığı bir figürde liflerin üzerine yansıta bilmektedir.

Sizlere hayvan motifli lifleri resim galerimizde hazırlayarak beğeninize sunduk. Beğendiğiniz bir hayvan motifli lif örneğini örebilir ya da ekleme çıkarma yaparak çok daha hoş lif örnekleri oluşturabilirsiniz.

En Güzel Lif Modelleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 27 YORUM
 1. sibel dedi ki:

  yaa bu güzel modellerden bende örmek istiyorum ama bir türlü beceremiyorum ama 2 tane model beğendim mutlaka alacağım.

 2. kerimegünay dedi ki:

  bu lifler ne kadar da hoşmuş hayvanlı lif modellerinde bir kaçını örnek olarak alıyorum haberiniz olsun

 3. seda dedi ki:

  hayvan motifli lif örnekleri dediğiniz kadar da varmış çok beğendim.

 4. dilara dedi ki:

  şuan elim boş olsa da örsem keşke;

 5. ayda dedi ki:

  sarı desenli kuş motifiyle çok güzel bir görüntü yakalamışlar.

 6. Anonim dedi ki:

  COKGĞZELELİNİZE SAĞLİKNE OLURRİCA EDSEK KUĞULU VE KUŞLU LİFLERİANLATA B,İLİRMİSİNİZVİDEODA VERİRSEMNİZ MEMNUN ÇLURUZ TEŞEKĞR

  1. Mavi Menekşe dedi ki:

   Merhaba,
   Maalesefi elimizde video bulunmamakta. İler ki zamanlarda olabilir.
   selamlar

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar