Kadın ve Moda

Diz Üstü Elbise Modelleri Örnekleri

28.06.2016
Diz Üstü Elbise Modelleri Örnekleri

Diz üstü elbise modelleri örnekleri konumuzda sizlere görseller sunacağımız gibi, bu görseller hakkında değerlendirmeler de yapacağız.

Diz üstü elbise modelleri arasında abiye modeller, günlük modeller, tek omuz modeller gibi değişik stillerde örnekler yer alıyor. Renk konusunda da yine aynı şekilde değişik örnekleri sizlerle buluşturmak için farklı renk ve tonlar arasından seçim yaptık. İşimiz bununla da bitmedi ve yine sizlere fikir vermesi açısından editörlerimizin seçmiş olduğu ve en beğendikleri modelleri sizlerle paylaşacağız.

En fazla beğendiğimiz dört adet model var ve bu modeller bizlerin favorileri. Hangilerini, diğerlerinden daha iyi durduğunu listelemeye başlayalım. On numarada yer alan model gerçekten on numara bir tasarım ve renk tonuna sahip. Bu model dışında bir diğer beğendiğimiz örnek ise on beş numarada sıralanmaktadır. Bu model için de hem renk hem de tasarım için olumlu şeyler söylemek mümkün.Bir abiye model olan ve tek omuz askılı stile sahip olan bir numaradaki diz üstü elbise modeli de bizlerin beğenisini kazandı. Bu model bizim üçüncü olarak seçtiğimiz model oldu. Dört numarada sıralı olan dantelli güpür model bizlerin en fazla dikkatini çeken dördüncü model oldu. Bu dört adet diz üstü elbise modeli bizlerin seçtiklerinden oluştu ve sizlerin fikirlerinin farklı olabileceğinin de farkındayız. Bu yüzden sizden ricamız, yorum alanımıza konu hakkındaki düşüncelerinizi ve en iyiler listenizi yazmanız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.