Kadın ve Moda

Gelin Eldiveni

18.09.2015

Gelin eldiveni örnekleri açısından çok fazla seçeneğin olması, seçim yaparken zorluk oluşturmasın diye, sizin yerinize en güzel gelin eldivenleri seçimi yaptık.

Gelin eldiveni modelleri arasından en şık duranları seçerek, sizlere fikir vermede etkili olacağını düşündük. Bu modeller bizlere göre en güzel olanları ancak son karar tabi ki sizin. Sitemizde çok farklı konularda kadın ve moda yazıları mevcuttur. Biz sizlerin ilgisini çekecek olan bazı yazıları, linklerini vererek sıralıyoruz. Daha sonra ise gelin eldiven modelleri konumuza galeriyle devam edeceğiz. Ondan sonra ise son trend gelin eldivenlerini anlatacağız.

Gelin Ayakkabıları

Gelin Saç Modelleri

En Güzel Gelinlikler

En Güzel Gelin Buketleri

Gelin eldivenleri modelleri şimdi galerimizde sizlerle. Sonrasında ise hangilerinin trend olduklarına değineceğiz. Bakalım bu modellerden hangileri sizlerin beğenisini kazanacak.

Gelin Eldiveni Modelleri Modası

Gelin eldiveni modelleri modası için en fazla öne çıkanlardan parmaksız olan ve işlemeli olan örnekler diyebiliriz. Bunun dışında üçgen kesilmiş ve parmakların arasına geçen tüllü örnekler de mevcuttur. Daha az kullanılmaya başlanan modellerin kısa ve kapalı olanlar olduğunun da altını çizmiş olalım. Biz elimizden geldiğince gelin eldivenlerini sizlere sunmaya çalıştık. Ancak yorum size kalmış. Bu yorumlarınızı da konularımızın altlarındaki bölümden yapmanız, sitemizden yararlanacak olan diğer ziyaretçilerimiz için önemli olacaktır. Resimlerin altlarında da bulunan bu yorum bölümlerine de gerekli mesajları bırakabilirsiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.