Kadın ve Moda

Demir Adam 3 (Iron Man) Filmi İzle 2019

09.03.2019
Demir Adam 3 (Iron Man) Filmi İzle 2019

Demir adam filminin yönetmenliğini Shane Black’ın yaptığı başrollerini Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Beng Kingsley ve Rebecca Hall’ın paylaştığı 2013 yapımı bir aksiyon bilim kurgu filmidir.

Filmin çekimleri Çin ve ABD’de yapılmıştır. Demir Adam 3 (Iron Man)  3 Mayıs 2013’de vizyona girecektir. Oyuncu kadrosu ve senaryosu ile kaliteli bir film olduğu izlemeden belli oluyor.

 

Demir Adam 3 (Iron Man) Filmi Konusu

Zengin bir iş adamı ve aynı zamanda çok zeki ve buluşları ile ün salan Tony Stark’ın karşısına öyle bir düşman çıkıyor ki gücünün çok üstünde ve yenilmez bir düşmandır. Bu düşmanı güçlü yapan şey Tony Stark’ın özel hayatını yok edecek olmasıdır. Fazlaca sınırsız ve güçlü olan düşmanı, zengin mucit Tony Stark’ın hayatına karışacak kadar ukala olduğundan dolayı mücadele daha zorlu olacaktır.

Demir Adam 3 (Iron Man) Filmi İzle 2019

Özel hayatına müdahale edilerek yok edilmesi Tony Stark’ı çok sinirlendirir. Sevdiklerini yakınlarını korumak zorundadır ve bunu yapabilmek için gücünün ve zekâsının yanı sıra altıncı hissine de ihtiyacı vardır.

Bu kadar karışıklığın ve sorunların içinde birde kendi kendine sorduğu soru Tony Stark’ daha da zor durumda bırakmıştır. Bu soru: demir kafes midir içindeki adamı adam yapan yoksa demir kafesin içindeki adam mıdır demir kafesi güçlü kılan?

Demir adam serisi ile izleyici kitlesi üzerinde büyük bir beğeni bırakan Robert Doowney Jr. dördüncü kez izleyeceğimiz film heyecan ve merakla beklenmektedir.

 

Vizyon Tarihi        : 03 Mayıs 2013

Tür                       : Aksiyon, Bilim Kurgu

Yönetmen            : Shane Black

Oyuncular            : Robert Downey Jr ( Tony Stark- Iron Man) , Gwyneth Paltrow ( Pepper Potts), Don Cheadle (James Rhodes- War Machine), Beng Kingsley ( The Mandarin), Paul Bettany ( Jarvis), Rebecca Hall (Maya Hasen), William Sadler (President Ellis), Jon Favreau (Happy Hogan) ve Guy Pearce ( Aldrich Killian),

 

Ülke                     : ABD, Çin

    

Demir Adam 3 (Iron Man) Eleştirisi

Hayal kırıklığı meydana getiren ikinci bölümden sonra birinci bölümü başarılı kılan elementleri bir araya toplayan Iron Man 3 tam bir süper kahraman mitolojisi oldu. İlk bölümün hikaye ve karakterlerinde oluşan enerji ve efsanevi farklılığı bu bölümde yakalamış durumdadır. Bütün süper kahraman filmlerinde olduğu gibi Iron Man 3’de de özel efektlerle şenlendirilmiş. Kahramanımız bütün zorluklarla başa çıkacak şekilde tasarlanmış olup yaptıkları havai fişek şölenleriyle karşılanmayı hak edecek niteliktedir.

Bölümün yeni kötü adamı, Aldrich Killian’dır. Aldrich Killian’ın 1999’da kötü olmayı seçtiği olayların başlangıcı anlatılmaktadır. Birinci bölüme göre son iki bölümde fazla kendini beğenmiş olan Iron Man’ın Avengers’da geçirdiği olaylardan sonra geçirdiği panik ataklara şahitlik etmekteyiz.

Demir Adam 3 (Iron Man) Filmi İzle 2019

Gerçi belli bir aşamadan sonra Tony Stark’ın enaniyeti biraz olsun azalacaktır. Iron Man 3’ün sonunda kendini fazla beğenmiş zengin mucit Tony Stark kaçırılıp her şeyi elinden alınıyor. Fakat Tony Stark, bu sayede kendini yeniden keşfediyor ve böylece kötü adamlara karşı savaşını sürdürüyor. Iron Man zırhı olman sevdiğini ve ülkesini kendi mütevazi imkanları ile kurtarmaya çalışması bu bölümü cazip kılan en önemli yönüdür. 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.