Kadın ve Moda

Tığ İşi Anahtarlık Örnekleri

28.03.2014
Tığ İşi Anahtarlık Örnekleri

Herkesin sabah akşam elinden düşürmediği anahtarlıklara kılıf oluşturarak sizlere tığ işi anahtarlık örneklerini hazırlamaya çalıştık.

Tığ işi anahtarlık örnekleri ile evinizin, iş yerinizin ve aracınızın anahtarlarını bir arada tutarak görsel bir tasarım ile süsleyebilirsiniz. Birbirinden güzel örgü anahtarlık modelleri ile elinizdeki anahtarlara çok farklı bir dekorasyon içerisinde bulunabilirsiniz. Paylaştığımız bir araya sizler için getirdiğimiz tığ işi anahtarlık modellerini çok beğenecek ve kullanmak isteyeceksiniz.

Birbirinden farklı anahtarlık modelleri içerisinde minik elbise tarzında anahtarlık modelleri, hayvan figürlü anahtarlık modelleri, meyve ve mutfakla alakalı figürde bir çok anahtarlık modeli ile karşılaşabilirsiniz.

Bunların yanı sıra bayanların en çok kullandığı çiçekli tığ işi anahtarlık modellerini aşağıdaki resimlerde bulabilirsiniz. Tığ işi anahtarlık örnekleri yapılışı sizler için zor olmasa gerek. Örgü konusunda az çok uğraş veren biri olarak sizde göreceksiniz bir araya getirilen tığ işi anahtarlık modellerini rahatlıkla kendinize, eşinize, dostunuza ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Sizleri en güzel örgü anahtarlık modelleri ile baş başa bırakıyoruz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar