Kadın ve Moda

Çocuk Atkı Modelleri 2014

31.12.2013
Çocuk Atkı Modelleri 2014

Soğuk kış aylarında çocukların en çok kullandığı giyim aksesuarlarından biri olan çocuk atkı modellerinden bahsedeceğiz. Annelerin çocuklarına bir anne sıcaklığı, şefkatinin belirtisi olan örgü atkı modelleri çocuklar için en güzel hediyelerdir.

Çocuklarına atkı modelleri yapmak isteyen anneler birbirinden güzel atkı örneklerini resim galerimizde paylaşıyoruz. Çocuğunuza en çok hangi atkı modelini yakıştırıyorsanız o atkı örneğini örerek canınız olan çocuklarınıza hediye edebilirsiniz.

Özellikle çocuklarınızın ördüğünüz atkıları soğuk kış günlerinden kullanmalarını istiyorsanız genellikle onların dediği istediği atkı modelini örmeniz çok daha yerinden olacaktır. Birçok çocuk farklı renklerde ve farklı desenlerde atkı modelleri sevmekteler. Bazı çocuklar renkli atkı modelleri severken bazı çocuklar ise desenli atkı modellerini tercih etmekteler. Hele kız çocuklarının yapısı gereği en güzel atkı modelleri olan rengârenk atkı modelleri ve desenli atkı modellerini daha çok istemekteler.

Eğer isterseniz çocuk atkı modellerine değişik aksesuarlar ilave ederek çok farklı atkı modelleri ortaya çıkartabilirsiniz. Örgü atkı modeliniz için ilk önce ip rengi ve ip kalınlığı seçimi önemlidir. Atkı modeli için farkı renkler kullanacaksanız iplerinizi renk uyumlarına da dikkat etmeniz gerekecek. Ayrıca akıllı iplerin kullanımı da atkı modelleri yapılışında sizlere kolaylık sağlayacaktır.

İpiniz ve şişiniz hazırsa geriye kalan sadece atkı örgü modelinin seçimi olacaktır. O seçim içinse aşağıdaki çocuk atkı modelleri 2014 resim galerimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.