Kadın ve Moda

Beyaz Elbise Modelleri

22.09.2015

Beyaz elbise modelleri arasında seçim yapmak, bir süre sonra gerçekten zorlaşmaya başlıyor. İşiniz çok daha kolaylaşsın diye, sizlere en şık ve estetik örnekleri sunacağız.

Beyaz elbise modelleri tercihlerinizde sorun yaşamayın diye kısa, uzun, güpür, günlük, abiye tüm stillerde beyaz elbiseler seçtik ve aşağıdaki galerimize ekledik. Aynı zamanda son dönemlerin modası hakkında bilgileri de sayfamızın sonuna değerlendirdik. Tüm bunlardan hemen önce sizlere bazı yazıları sıralamak istiyoruz. Bu yazıların sizler için faydalı olacağını düşünmekteyiz. Sitemizde yayınlanan bu içeriklerin dikkat çekeceğine inanıyoruz.

Yeşil Elbise Modelleri

Güpür Elbise Modelleri

Japon Style Elbise Modelleri

Beyaz Elbiseler ve Moda

Beyaz elbiseler ve moda ilişkisi açısından bakıldığında, bir kaç sene bir beyaz rengin moda duruma geldiği görülmektedir. Burada önemli olan rengin moda olmasından ziyade, stilin ne olduğudur. Çünkü beyaz klasik bir renk ve daima göz önündedir. Ancak giydiğiniz elbisenin tarzı çok daha dikkat çekicidir. Son bir kaç sezona baktığımızda en çok dikkat çekenlerin abiye beyaz elbiseler olduğunu görüyoruz. Bunun sebepleri de küçük ayrıntılardır. Örnek verelim. Askılı bir abiye beyaz elbisenin askı bölümündeki taşlar ya da etek uçlarında yer alan kesim stilleri, o beyaz elbisenin çekeceği dikkati doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle de moda durumda gelmektedir. Son dönemde genel olarak elbislerde de zaten ayrıntıların moda olduğunu görüyoruz. Akesuar şeklinde düşünülmese de ona benzer ve elbisenin kendisine olan bu süslemeler, çok daha estetik olan bir görüntüye zemin hazırlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.