Kadın ve Moda

İnce Topuklu Ayakkabı Modelleri Galerisi

27.05.2016
İnce Topuklu Ayakkabı Modelleri Galerisi

İnce topuklu ayakkabı modelleri galerisi yazısı için sizlere yorumlarımızın yanı sıra, beğenilen modelleri de sunacağız.

İnce topuklu ayakkabı için seçilen ve galeriye eklenen modeller, farklı renklerde ve stillerde. Bu farklı ayakkabıların genel olarak çok şık olduğunu rahatlıkla söylemek, mümkün. Bizim favori bulduklarımız da üç adet ve diğer modellerden ayrılıyor. Dediğimiz gibi hepsi oldukça güzel örneklerden oluşuyor ancak biz sizlerle favorilerimizi paylaşmayı istiyoruz. Burada ayakkabının stili, rengi veya markası, fiyatı gibi özellikler değil, tamamen estetik olarak nasıl göründüğü ile ilgili değerlendirme sonucunda ortaya çıkan favori ayakkabıları paylaşacağız.

Altı numarada yer alan kırmızı ve desenli olan ayakkabı modelini beğendiğimizi söyleyebiliriz. Bu ayakkabı modeli ince topuklu ve renk açısından oldukça şık görünüyor. Ayrıca farklı deseni de kendisini diğer ayakkabılardan ayırmış. Bir diğer çok beğendiğimiz model ise on numaradaki mavi ince topuklu ayakkabı oldu. Bu model için de olumlu çok fazla şey söylenebilir. On dört numara için de favori olduğunu ve çok beğenildiğini ifade edebiliriz. Sizlerin hangi ayakkabıları daha fazla beğendiği ve favori bulduğu da bizler için oldukça önemli. Bu nedenle sizden ricamız, favorilerinizi yorum alanına yazmanız. Yorum alanları resim altlarında yer almaktadır. Bu modellerle beraber çok şık duran diğer topuklu ayakkabıların olduğu konularımız da ciddi anlamda ilgi görmektedir. Onlardan bazılarını paylaşıyoruz. Umarız o sayfaları da ziyaret edersiniz.

En Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

En Güzel Topuklu Ayakkabı Modelleri

Bağcıklı Topuklu Ayakkabı Modelleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar