Kadın ve Moda

Bebek Patik Örnekleri, Modelleri ve Yapılışı

26.02.2019
Bebek Patik Örnekleri, Modelleri ve Yapılışı

Bebeğinizin ayaklarını, kış aylarının soğukluğundan korumak için ihtiyaç duyulan en önemli eşyalardan biridir bebek patik örnekleri. Bu örneklere göz atarak birbirinden şık patik modelleri tasarlayabilirsiniz.

Zaten bayanlar da bebek patik örnekleri modelleri tasarlayıp örerek kullanırlar patikleri. Bebeklerinin minnacık ayaklarını sıcak tutmak yalnızca kış aylarında değil belli mevsim geçişlerinde de oldukça önemlidir.

Bebek Patik örnekleri, Modelleri ve Yapılışı

 

İster kendilerine olsun ister bebeklerine olsun birçok modelde patik örerek soğuktan korunurlar. Tabi sadece soğuktan korunmak yetmiyor. Bunun yanında patiklerin basit ve güzel görünüme sahip olması da önemli. Ama bayanlar en çok bebekleri için örerler rengârenk birbirinden şık ve güzel patikleri. Bunun yanı sıra ayakkabı modellerinden esinlenerek ya da farklı tasarımlara imza atarak da oldukça şık modellerde patikler ile bebeklerinin ayaklarını sıcak tutabilirler. 

Patik Örnekleri

Bizde birçok modelde ve renkte patik çeşitlerini sizler için hazırlayıp zevkle örebilmeniz, bebeklerinize özenle giydirebilmeniz için örgü patik modelleri resim galerimizde sizlere sunduk. Resimlerden modelleri, renkleri ve motifleri inceleyerek sizde birbirinden şık patik tasarımlarına imza atabilirsiniz. Hatta hem bebeğinize hem kendinize hem de eşinize aynı model ve tarzlarda patikler tasarlayarak, ailenizde oldukça dikkat çeken bir uyum yakalayabilirsiniz. İnanın herkes size hayran kalacak ve bu fikrinizden faydalanmak isteyecektir.

Hoşunuza giden örgü patik modellerini örnek alarak sizlerde kendinize veya bebeklerinize patik örebilirsiniz veya bu modellerden esinlenerek ilaveler ve çıkartmalar yaparak yeni bir hayal ürünü patik tasarımı oluşturabilir ve örebilirsiniz. Modeller oldukça kolay motiflerde hemen hemen örgü ile arası olan herkesin kolaylıkla örebileceği, motif çıkarabileceği ya da esinlenebileceği modellerdir.

Bebek Patik örnekleri, Modelleri ve Yapılışı

Patik yapılışı için en önemli malzeme kesinlikle patikte kullanacağınız ip ve rengidir. İsteğinize göre sade ipler, simli ipler ya da boncuklu ipler kullanarak çok değişik modellerde şık patikler örmeniz mümkün. Özellikle bebekleriniz için patik örerken, bebek patik ipleri ile örmeye özen göstermelisiniz. Bu ipler herhangi bir rahatsızlık vermez ve kaşıntı yapmaz. Tamamen bebekler için üretilmiş iplerdir.

Bunun yanı sıra iki veya üç değişik ip kullanarak da patiğinizi rahatlıkla örebilirsiniz. Örgü patik resim galerimizde sizler için sunduğumuz örgü patiklerini örnek alarak patiklerinizi oluşturabilirsiniz. Patik örerken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de mutlaka birleşim yerlerinin ayağınızın altına gelmeyecek şekilde olmasıdır.

Pek çok patik genellikle belirli örgü şekillerinde 5 şiş ile örülmektedir. Fakat zor bir örgü yöntemi olduğundan dolayı genellikle iki şişle örülen patik modelleri bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Şayet iki şişle örülen patiklerin birleştirme yerlerine dikkat etmezseniz sizi rahatsız eden patik modelleri ortaya çıkarırsınız. Bu yüzden modellerde dikkat edeceğiniz nokta mutlaka bu olmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. aslı dedi ki:

  bebek patik örnekleriniz muhteşem özellikle mavi beyaz patik örneğinize bayıldım

 2. iremcan dedi ki:

  bebek patik örnekleriniz çok renkli ve çok sevimliler bende bebek parik örnekleri arıyordum ki siteniz ile karşılaştım. sitenizde bir çok bebep patik örnekleri var ve bir kaçını örmeye başladım bile.

 3. emine dedi ki:

  ikinci sıradaki mavi beyaz patik örneğini beğendim ve yapmaya başladım teşekkürler

 4. çiğdem dedi ki:

  bebek patik örneklerine hayran kaldım çok güzel bebek patik örnekleri yapmışlar

 5. canan dedi ki:

  sade patik örneklerini daha çok beğendim beyaz, krem renkli patik modellerinin fiyatını öğrenmek istiyorum.

Tüm Hakları Saklıdır.