Kadın ve Moda

Bebek Hırka Modelleri ve Yapılışı 2014

21.06.2014
Bebek Hırka Modelleri ve Yapılışı 2014

Bebek hırka modelleri ve yapılışı 2014 başlıklı yazımızda sizlerle birbirinden farklı kolayından zoruna örgü bebek hırkalarını paylaştık.

Bebek müjdesini aldıktan sonra babaanne ve anneannelerin belki de ellerine şiş ve ip alarak örmeye başladıkları bebek örgüleri listesinin başında örgü bebek hırka modelleri gelir.

Tabi en güzel bebek hırkaları taranır ve kendi bebekleri için en güzel örgü bebek hırka modellerinden birisi seçilir. Biz de galiba bebek hırka modelleri ve yapılışı yazımızda en çok farklı modeller arayan hanımları sevindireceğiz.

Kolay bebek hırka örneklerine de yer verdik tecrübesiz örgü severlerimiz için. En kolay örgü bebek hırka modelleri ile sizlerde kolaylıkla örebilir ve ortaya şık sonuçlar çıkarabilirsiniz.

Gerçi paylaştığımız örgü bebek hırka modellerinin hepsi birbirinden kolay. Uğraştırsa uğraştırsa sizi işlemeli bebek hırka modelleri ve yapılışı uğraştırır. Fakat siz annelerin hoşlarına en çok kapüşonlu bebek hırka modellerinin gideceğini düşünüyoruz.

Bebek Hırka Modelleri ve Yapılışı 2014

Yukarıda paylaştığımız örgü bebek hırka örneklerini umarız beğenirsiniz, örersiniz. En güzel bebek hırkası modellerini giydirerek bebeğinizle sağlıklı bir ömür sürersiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ceren dedi ki:

    birbirinden güzel hırka çeşit modellerine ve örnek modellerine bayıldım.

Tüm Hakları Saklıdır.