Kadın ve Moda

Havlu Kenarı Modelleri ve Yapılışı 2016

22.09.2015
Havlu Kenarı Modelleri ve Yapılışı 2016

Havlu kenarı modelleri ve yapılışı 2016 senesine uygun olarak ne gibi motiflerden oluşuyor diye merak ediyor ve nasıl yapılacağı konusunda bilgi almak istiyorsanız, yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Havlu kenarı modelleri ve yapılışı 2016 yılının en şık örnekleriyle karşınızda olacak. Tığ işi tunus işi iğne oyası dantel halkalı çiçekli gibi aklınıza gelebilecek olan bütün şekillerde motifleri sunmaya gayret ettik. Önce sizlere son dönemde çok kullanılmasıyla dikkat çeken motifleri galerimizde göstereceğiz. Daha sonrasında ise havlu kenarı modelleri nasıl yapılır? bunun üzerinde duracağız. Bütün bunlara geçmeden de sizlere bazı yazı linkleri sıralayacağız. Bu yazıların faydalı olacağına inanıyoruz. Arkasından galeri ve yapımı gelecek. 2016 havlu kenarı modelleri ve yapılışı için de gerekli bilgiler aktarılmış olacak.

Havlu Kenarı Modelleri ve Yapılışı

İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

Havlu Kenarı Örnekleri Yeni

Halkalı Havlu Kenarı Örnekleri

Başlıklar

2016 Havlu Motifleri Örnekleri Yapılışı

2016 havlu kenarları örnekleri yapılışı için anlatımlı ve resimli bir paylaşımda bulunacağız. Yukarıdaki çok sayıda örnek motif arasından seçmiş olduğumuz bir örnek ve yanında da ne şekilde yapılacağını gösteren bir resim bulunuyor. Resimde anlatım yer alıyor ve sol taraftaki modelin nasıl yapılacağı hakkında bilgi bulunuyor. Resimlere tıklayarak büyütebilir ve çok daha net görebilirsiniz.

2016 Havlu Kenarı Örnekleri

2016 havlu kenarı örnekleri arasında en fazla kullanılanlardan birisini seçerek anlatımlı olarak sitemizde yer verdik. Diğer sık kullanılanlardan söz etmek gerekirse, halkalı ve çiçekli modellerin de çok fazla tercih edildiğinden bahsetmek mümkündür. Bizlere ulaşmak için yorum kısımlarına görüşlerinizi aktaran mesajlarınızı bırakabilir ve diğer ziyaretçilerin de görmesini sağlayabilirsiniz. Resim altlarında da yine yorumlar bulunuyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar