Kadın ve Moda

Bayan Patik Örnekleri 2014

04.11.2013
Bayan Patik Örnekleri 2014

Kış hazırlıklarına son sürat devam ediyoruz ve sizlerle bayan patik modelleri 2014 ile soğuk kış günlerini sıcacık karşılayacak patik modellerini paylaşıyoruz.

Evimizde rahat ederken sıcak kalmak da isteriz her ne kadar artık patiklerin hazır seri üretimleri de çıkmış olsa el yapımı yün örgü patik modellerinin yerini tutamaz.

Erkekler pek kullanmadıklarından bayan patik modelleri daha ön plandadır. Biz becerikli hanımlar zaten elimizle ördüğümüz şeyleri giymeyi severiz. Bayan patik modelleri de bunlardan bir tanesidir.

Özellikle son yıllarda geleneksel patik modelleri bir hayli değişti ve dışarıdaki şıklığımız el emeğiyle birleşti. Sokakta giydiğimiz ayakkabı bot modellerini örgü bayan patik modelleri ile artık evlerimizde giyinmeye başladık. Tabi eskiden gelme patik modellerinin yerinin de bir başka olduğunu söylemeden geçmeyelim onlar artık bizler için bir klasik.

Oldukça şık duran bu patik modellerini örmek ise oldukça kolay ve düşük maliyetlidir. Belki de patik modellerinin birçoğunu örmek için 1 yumak ip bile kullanmayacaksınız.

Aynı zamanda bu şekilde elinizden geldiğince hazırladığınız bayan patik modellerini sevdiklerinize örerek yarım elma gönül alma diyip hediye edebilirsiniz.

Bu yıl en çok dikkat çeken modeller arasında boğazlı patik modelleri var örneğin kışın en soğuk zamanlarında sıcacık bir dokunuş olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. esra nur dedi ki:

    patik modelleri çok sevimliler :))) artık klasik terliklerden kurtulabiliriz kış günlerinde evde

  2. beyza dedi ki:

    vaaay patik modelleri çok hoşmuş değişik modeller görmek güzel

  3. zerrin dedi ki:

    :)bayan patik örnekleri hoşuma gitti zevkle örüp giyeceğim:)

Tüm Hakları Saklıdır.