Kadın ve Moda

Bayan Patik Modelleri ve Yapılışı

15.10.2015
Bayan Patik Modelleri ve Yapılışı

Bayan patik modelleri ve yapılışı için hem örnek modeller hem yapılışı hem de bizler tarafından onlarca model arasından seçilen en güzel ve en az güzel olmayan ikişer model sizlerle olacak.

Bayan patik modelleri ve yapılışı için onlarca modeli seçerek, sizlere aşağıdaki galeride sunmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda bayan patik yapılışı için de hemen aşağısında sizlere anlatımlı bilgiler verilmektedir. En sonda ise tüm galeri içerisindeki en güzel 2 modeli seçiyoruz ve aynı zamanda da en beğenmediğimiz iki modeli seçeceğiz. Bakalım sizler tüm seçmiş olduğumuz modelleri beğenecek misiniz. Bazı yazılarımızdan başlıkları sıralıyoruz ve göz atacağınızı düşünüyoruz. Onların altında da konumuza devam edecek.

Derya Baykal Patik Modelleri

En Güzel Patik Modelleri

Tunus İşi Patik Modelleri

Tığ İşi Bayan Patik Modelleri

Patik örnekleri ve Modelleri Yapılışı

Başlıklar

Bayan Patik Modelleri Yapılışı

Bayan patik modelleri yapılışı hakkında sizler için bir model seçtik. bu model gerçekten oldukça şık ve güzel bir model. Aşağıda solda bu modeli hemen yanında ve sağ tarafta da nasıl yapıldığı anlatılmaktadır. Resimlere tıklama yoluyla çok daha büyük görünmelerini sağlayabilirsiniz. Bu anlatımın hemen ardından ise bize göre ne güzel olan iki modeli sizlerle paylaşmak istiyoruz. Onunla beraber en beğenmediğimiz iki modeli de yine sizler için yorumlayacağız.

Bayan Patik Modelleri

Bayan patik modelleri için yaklaşık olarak 30 adet model paylaştık. Bu paylaşımları en güzeller arasından seçmeye çalışsak da hep birisi daha güzel ya da daha az güzel gelebilir. Bu nedenle de bizlere göre en güzel bulduğumuz ve bulamadıklarımızı yorumlamak istiyoruz. İlki; en güzel olarak seçtiğimiz galerinin 11. sırasında olan model. Bu model şık ve estetik bir motife sahip durumda. İkinci en güzel bayan patik modeli ise sondan yedinci olan kırmızı beyaz renkli bayan patiği. En beğenmediğimiz iki modelden ilki, ikinci sırada olan model. Bu model çok sade ve bizce fazla estetik değil. İkinci beğenmediğimiz model ise 10. sıradaki model. Yine bu model de çok sade ve diğer modellere göre daha az estetik.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Ya bu patiklerin resmini koymussunuz ama bi turlu yapilislarini bulamadim ozellikle 5 numarali patigi yardim edin lutfen

    1. Mavi Menekşe dedi ki:

      Yapılışını sitemize eklenecektir.

Tüm Hakları Saklıdır.