Kadın ve Moda

Balyajlı Kısa Saç Modelleri

06.11.2019
Balyajlı Kısa Saç Modelleri

Balyajlı kısa saç modelleri, her rengi kapsayan hoş bir yelpazeyi bizlere sunar. Görünümünüze modern bir dokunuş katmak için, kestirdiğiniz kısa saçlarınızın renginde de küçük değişiklikler yapabilir ve farklı bir stile sahip olabilirsiniz. Doğal renklerden kopamayanlar için; çikolata kahve gibi renkler ile ombre ya da balyaj önerebiliriz. Koyu kahve ve platin sarısı gibi renkler de kısa saçlarda hoş bir görünüm sunan saç renkleri arasındadır.

Açık ten rengine sahipseniz, platin sarısı ile modern görünümünüze hoş bir dokunuş katabilirsiniz. Dilerseniz, altın kahve tonlarında dip boyası üzerine, sarı renk balyaj yapabilirsiniz. Böylece kısa saçlarınıza da farklı bir stil ve boyut kazandırmış olabilirisiniz.

2020 Balyaj Kısa Saç Modeli

Balyajlı Kısa Saç Stilleri

Kısa saçlara balyaj önerileri oldukça fazla. Önemli olan görünümünüzde nasıl bir değişiklik yapmak istediğinizdir. Doğal bir görsellik mi yoksa farklı bir stile mi sahip olmak istersiniz. Bunun kararını verdikten sonra, saçlarınıza dilediğiniz gibi renk geçişleri yapabilirsiniz. Balyajlı kısa saç modelleri; altın kahve tonları, çikolata kahve, kumral gibi renklerin sarı ile bir arada kullanılabildiği hoş modelleri kapsar.

Doğal saç renginize göre tercih edeceğiniz bir dip boya üzerine, uyumlu birkaç ton açığını balyaj yapabilirsiniz. Ya da saç renginizi tamamen değiştirebilir ve dip boyasında koyu tonlara yer verebilir, balyaj içinde birkaç ton açığını tercih edebilirsiniz. Böylece genel görünüşünüzde de hoş ve çekici bir görünüm kazanmış olursunuz. Özellikle parlak ve canlı görünmek isteyenler, daha canlı tonlara yönelebilir.

Balyaj Kısa Saç Modeli 2020

Balyaj Modelleri Kadın

Balyaj modelleri kadın stilleri, canlı ve farklı renk tonları ile dikkat çeker. Kumral tonları, altın tonları, sarı renkleri ve çikolata kahve gibi koyu tonlarda kısa saçlarda hoş bir görünüm sunar. Tercih edeceğiniz bir saç rengi doğrultusunda, birkaç ton açığı ya da koyusu ile balyaj işlemini yapabilirsiniz.

2019 Balyaj Kısa Saç Modeli

Altın kahve üzerine sarı tonlarında yapılan bir balyaj hoş duracağı gibi, platin sarısı ile sarı tonları geçişlerinden yararlanabileceğiniz balyaj da oldukça çekici duracaktır. Ayrıca saç rengi seçiminizi tabii ki, ten renginize göre belirlemenizi öneririz. Açık ten rengine sahipseniz, açık renk tonlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ama esmer ve buğday ten rengi tonlarında bir cildiniz varsa, açık tonlar yerine koyu tonların açık nüanslarını deneyebilirsiniz. Ya da koyu dip boyaları ile açık tonlarda bir balyaj uygulaması tercih edilebilir.

[haber id=”45509″]

Kısa Saçlara Yakışan Balyaj Modelleri

Balyajlı kısa saç modelleri, her rengi kapsayan ve farklı saç kesimlerini içerir. Doğal ve koyu tonları tercih etmek isteyenler için; çikolata tonlarında bir saç rengi ve birkaç ton açık tonu ile yaptıracağınız balyaj işlemini önerebiliriz. Aynı şekilde, platin sarısı gibi açık tonlar içeren, saç renklerini de cilt tonunuza göre tercih edebilirsiniz.

Balyaj Kısa Saç Modeli 2019

Balyajlı bob kesim saç modelleri, oldukça kısa kulak hizasında kesilen küt saçlar gibi kısa saç kesimlerinde de, renk geçişlerini balyaj ile yaptırabilirsiniz. Saçlarınızın kısa olmasından dolayı, balyaj işleminin olmayacağını düşünebilirsiniz. Fakat dip boyasını koyu tercih ederek, uçlarında yoğunlaşan bir renk geçişini deneyebilirsiniz. Böylece oldukça stil sahibi olacağınızı söyleyebiliriz.

Trend Kısa Saç Balyaj Modelleri

Balyajlı kısa saç modelleri; bob kesim saç modellerinde, farklı renkleri balyaj ile deneyebilirsiniz. Platin sarısı, altın kahve ve sarı ton nüansları, kumral ve sarı geçişleri, çikolata kahve ile altın tonları gibi daha sayısız renk tonunu bir arada kullanabilirsiniz.

Balyaj Kısa Saç Modeli

Bronz kahve gibi canlı ve doğal renklerde, kısa saçlarınızda oldukça çekici bir duruş sergiler. Aynı zamanda, kahve tonlarındaki dip boyası saçlarınızın uçlarına sarı tonlarında balyaj uygulayabilirsiniz. Ya da saçlarınızın tamamına uygulamak yerine, birkaç tutamında deneyebilirsiniz.

[haber id=”33196″]

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.