Kadın ve Moda

A Kesim Gelinlik Modelleri

A Kesim Gelinlik Modelleri

A kesim gelinlik modelleri, klasik ve yeni trendlerden oluşan galerimizle sizlerle olacak. A kesim gelinlikler için çok farklı modeller de genel olarak çok sevilen örnekler de görsellerimizde yer alacak. Biz en sevdiklerimizi sizlerle paylaşacağız ve bir sıralama yapacağız.

A kesim gelinlik modelleri, aşağıdaki örnekleri gördüğünüzde seçimi biraz daha zor hale gelebilir. Çünkü çok klas ve etkileyici örneklerden oluşuyor. Tabi yine de bazıları ötekilerine göre daha göze çarpıyor. Bu çok daha göze çarpan a kesim gelinlik örneklerini seçip, bir sıralama yaparak, konumuzun sonundaki ve galerinin altındaki başlıkta yer vereceğiz. Dantelli ve güpür a kesim gelinlik modelleri, tek omuz askılı a kesim gelinlik modelleri, askılı a kesim gelinlik modelleri ve katlı a kesim gelinlik modelleri gibi çok değişik stillerde örnekler mevcut. Fakat biz tek stili değil, hepsi arasındaki en iyileri belirlemeye özen göstereceğiz. Bazı yazılarımıza da göz atmak isterseniz, sıralamış olduğumuz bir kaçına göz atabilirsiniz.

Güpür gelinlik Güpür Gelinlik Modelleri

Balık kesim gelinlik Balık Kesim Gelinlik Modelleri

Kabarık gelinlik Kabarık Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

Straplez gelinlik Straplez Gelinlik Modelleri

Dantelli gelinlik Dantelli Gelinlik Modelleri

Uzun kollu gelinlik Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

A Kesim Gelinlikler

A kesim gelinlikler içerisinde sizlerin de mutlaka gözünüze çarpan şık modeller olmuştur. Bizlerin en sevdiği örnekleri, şimdi sizlere numaralı şekilde açıklayacağız. Burada görüntü açısından diğerlerinden daha şık durduğunu düşündüklerimizi ayıracağız. Onun dışında marka ya da a kesim gelinlik fiyatı bir ölçüt olarak etki etmeyecek. Resimler arasında dört numara olan model, güzel bulduklarımızdan birisi oldu. Duruşu ev stili açısından diğerlerinden daha gösterişli. Dokuzuncu sıradaki de aslından diğer modele genel stil açısından biraz benzer denebilir. Fakat gelinlikler arasında fark olduğu da gerçek. Biz bu gelinlik için de çok hoşumuza gittiği yorumunu yapabiliriz. Sondan yedi ve sekizinci sırada bulunan iki model de çok hoş. Birisi oldukça doğal ve sade diğeri de gösterişli ve şık.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar