Kadın ve Moda

2016 Abiye Saç Modelleri ve Fiyatları

12.10.2015

2016 abiye saç modelleri ve fiyatları için sitemizden ayrıntılı olarak hazırlanmış bir içerik bulacaksınız. Aynı zamanda en beğendiğimiz ve en beğenmediğimiz modelleri de sizlerle paylaşacağız.

2016 abiye saç modelleri ve fiyatları hakkında öncelikli olarak sizlere sezonun en şık örneklerin sunacağız. Bu örnekleri alt kısımdaki resim galerimizde bulabileceksiniz. Bu modeller her ne kadar en güzeller arasından seçilse de bize göre en güzel iki model ile en beğenmediğimiz iki modeli de sizler için seçip değerlendireceğiz. Modeller, fiyatları ve en beğenilen modellerin seçimi aşağıda olacak. Şimdi ise bazı yazılarımızdan konu başlıkları sıralayacağız. Belki göz atmak istersiniz.

Abiye Saç Modelleri

Abiye Elbise İçin Saç Modelleri

Kısa Saç Modelleri 2016

Dalgalı Saç Kesim Modelleri 2016

Uzun Saç Modelleri

Abiye Saçlar ve Fiyatları 2016

Abiye saçlar ve fiyatları için sizlere öncelikli olarak genel bir ortalama ücretten söz edeceğiz. Daha sonra ise hangi modeli beğendiğimizi, hangi modeli ise beğenmediğimizi yazacağız. Şimdi verecek olduğumuz abiye saç fiyatları genel bir ortalama olup, aşağı ve yukarı ücretlerle karşılaşmanız mümkündür. Ayrıca saçın modeli, uzun ya da kısa olması da bu ücretlendirmeyi etkileyebilir. 60 tl ile 300 tl arasında değişen fiyatlara yapılan abiye saç modelleri, 2016 senesinde yukarıdaki modellerle kendisini gösteriyor. Peki, en güzelleri hangisi?

Bize göre iki adet en güzel ve en az güzel modeli yorumlayalım. En güzel abiye saçlar 2016 senesi için ilk model, galeride 11. sırada olan. Bu model bizim en fazla beğendiğimiz model oldu. İkinci en güzel model ise sondan 4. olan topuz örneği. En beğenmediğimiz ilk model, sonuncu model olurken, ikinci en beğenmediğimiz ise 21. sıradaki abiye saç modeli.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.