Kadın ve Moda

2015 Kısa Saç Modelleri

15.10.2014
2015 Kısa Saç Modelleri

Yeni yıla yeni saçlar ile girmek isteyenler yeni saçlara sahip olmak isterken aynı zamanda son trenlerden geri kalmak istemeyenler aynı zamanda kısa saçlara da sahip olmak isteyenler 2015 kısa saç modellerimiz tam size göre.

Kısa saç modellerini kullanmak uzaktan baktığında kolay gibi gözükse de kimi saçlar için sadece yıkarken kolaylık sağlıyor. Uzun saçlı hanımlar şekil vermeseler de örüp ya da topluyorlar. Bu yüzden de kısa saç kesimlerini kullanmak hanımlar için cesaret istiyor. Fakat saç uygun kısa saç kesim modelleri ile de oldukça hoş sonuçlar ortaya çıkabiliyor.

2015 kısa saç kesim modellerinde ise birbirinden farklı ve hoş kesimlerle hemen her yüz ve saç tipine uygun saç modelleri bulunuyor. Özellikle asimetrik saç kesimi yine 2015 kısa saç modellerinde de dikkat çekiyor. Tabi daha kısa boyutlarda.

Feminen bir görünüm isteyen hanımlar içinde kısa saç modelleri 2015 yılında üst taraf hafif uzun şekilde yer alıyor. Kaküllü kısa saç modelleri ise alnı geniş hanımlara hitap ediyor. Dalgalı saçlarım var her daim kabarıyor diyorsanız. Dalgalı kısa saç kesim modelleri imdadınıza yetişebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.