Kadın ve Moda

Dalgalı Saç Kesim Modelleri 2016

09.10.2015
Dalgalı Saç Kesim Modelleri 2016

Dalgalı saç kesim modelleri 2016 hakkında sizlere sezonun en şık dalgalı saçlarını sunmak istiyoruz. Bu modelleri gördüğünüzde şıklık konusunda bizlere hak vereceksiniz.

Dalgalı saç kesim modelleri 2016 yılında nasıl görünecek ve öne çıkanlar arasında hangileri yer alacak diye bir araştırma yaptık ve aşağıdaki modelleri bulduk. Tabi bu modeller, bir kaç bin tane saç arasından seçilerek sizlerle buluşturuluyor. Galeriden hemen sonra bizce en güzel olan modelleri ve nispeten daha az güzel olanları yazacağız ve sezon hakkında genel bir değerlendirme yapacağız. Bu konulara geçmeden bir kaç yazımızı da sizlere gösterelim. Bu linklenmiş olan yazıları sıralayarak, göz atmanızı amaçladık.

Dalgalı Saç Modelleri

Dalgalı Kısa Saç Modelleri

Dalgalı Kısa Saç Modelleri 2016 Bayan

Bayan Uzun Saç Modelleri 2016

Ombre Saç Modelleri 2016

Düz Saç Modelleri 2016

2016 Dalgalı Saçlar

2016 dalgalı saçlar ile ilgili görmüş olduğunuz bu modeller, daha önce de söylemiş olduğumuz şekilde, en beğendiklerimiz arasından seçildi. Buna rağmen, çok daha beğendiklerimiz ve daha az beğendiklerimiz biçiminde 2 şer adet model belirleyeceğiz. Kısa dalgalı saç kesim modelleri 2016 şeklinde kısa modellerden seçebileceğimiz gibi uzun dalgalı saç kesim modelleri 2016 örneklerinden de seçim yapacağız. Yani kısa ya da uzun saç şeklinde ayrım olmayacak.

İlk olarak en beğendiğimiz modelden başlayalım. Galeride 6. sırada yer almakta olan model hem hacimli ve kabarık hem de ölçülü bir dalgaya sahip. Burada hem gösteriş hem de sadelik ve doğallıktan söz etmek mümkün. İkinci olarak beğendiğimiz model de konu profil resmi olan model diyebiliriz. Nispeten daha az beğendiğimiz modellerden ikisi için de yorum yapalım. Sondan beşinci olan model stil açısından baskın bir karaktere sahip değil. Kahkül saçta yabancı durmuş gibi.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar