Kadın ve Moda

2014 Erkek Saç Modelleri

26.08.2013
2014 Erkek Saç Modelleri

Bu yazımızda erkekleri unutmayarak 2014 erkek saç modellerine yer verdik. Saç şeklinde değişiklik yapmak isteyen beylere 2014 erkek saç modelleri yazımıza göz atmanızı öneririz.

Her ne kadar saçlarına bayanların çok önem verdiği söylense de erkekler saç bakımı konusunda bayanların hızına yetişiyor. Saç modasını yakından takip edip uygulayan beyleri şimdiden 2014 erkek saç modasıyla bir araya getirdik.

Beyler ufak dokunuşlarla 2014 erkek saç modasına rahatlıkla uyum sağlayabilirler.

Özellikle genç beyler için 2014 saç modelleri arasında asimetrik kesimleri önerebiliriz. Tabi erkek saç modelleri için yine yüz şeklinizi ve saç tipinizi tanımanız önemli. Bu asimetrik kesimlerde ise önü uzun arkası kısa olan modelleri ise daha revaçta olacak 2014 erkek saç modelleri arasında.

Uzun saç seven beyler için ise fazla uzun olmayan hafif katlı modeller 2014 erkek saç modelleri arasında ideal olacaktır.

Kısa saç sevenler için ise asker tıraşı gibi kısacık modeller 2014 saç modasında yer alıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. fikretalasun dedi ki:

    2013 erkek saç modellerinde kısa saçlar ön plandaydı birde kendine has saç tarzı yapanlar vardı tabi ki. 2014 erkek saç modellerinde de yine kısa saçların favori olacağa benziyor. bende saçlarımı genellikle uzatmayı seviyordum hatta uzun bir sürede uzun saçlarla dolaştım ama artık yeni bir tarz oluşturmak için saçlarımdan başlayarak değişime gitmeye karar verdim. saçlarımı en son resimdeki gibi kısaltmayı düşünüyorum yada başka önerisi olan var mı acaba

Tüm Hakları Saklıdır.