Kadın ve Moda

Yeni Sezon Kravat Modelleri ve Fiyatları

09.04.2019
Yeni Sezon Kravat Modelleri ve Fiyatları

Erkek giyim modasında takım elbiselere şık bir görünüm kazandıran ve erkeği her mekânda ön plana çıkartan giyim aksesuarlarından biride kravatlardır. Bu yazımızda sizlere kravat modellerinden ve kravat fiyatlarında bahsedeceğiz. Kravat modellerinde tercihlerimiz nasıl olmalıdır? Kravat renk seçimi yaparken nelere dikkat etmeliyiz?

Yeni sezonda birçok kravat üreticisi birbirinden şık ve modellerde yeni sezon kravat modellerini erkekler için vitrinlerinde sergilemeye başladılar. Kravat resim galerimizde bu şık ve rengârenk kravat modellerini sizler için hazırladık göz atmanız kravat tercihinizde size yardımcı olacaktır.

Bayanlarında kendilerini şık ve alımlı gösterebilmeleri için birçok aksesuar eşyasını taktıklarını biliyoruz. Erkekler aksesuar eşyası konusunda çok yetenekli olmasalar da kravat seçimi konusunda dikkat etmeye çalışırlar.

Özel bir akşam yemeği, iş görüşmesi veya resmi bir toplantıda giymek için aldığınız çok şık bir takım elbiseye seçeceğiniz uygunsuz bir kravat aldığınız o güzel takım elbisenizi ve sizi çok rüküş gösterebilir. Kravat tercihiniz dolayısı ile ortamına göre de değişiklik göstermektedir.

Yeni Sezon Kravat Modelleri ve Fiyatları

O zaman hangi ortamda hangi kravat tercih edilir? Bunlardan sizlere biraz bahsedelim. Tek renk kravatlar her ortamda rahatlıkla takılabilir. Bu bir iş toplantısı olabilir ya da özel bir yemek daveti olabilir. Renk tercihiniz takım elbisenizin rengine göre değişiklik göstermekle birlikte siyah, kırmızı, mavi, beyaz, yeşil renk kravatlar tercih edilebilir.

Tek renk kravatların dışında desenli veya çizgili kravatlar çok kullanılmaktadır. Resmi insanlara baktığınızda çizgili kravatların ön plana çıktığını görebilirsiniz.

NOT:Kravat seçiminde dikkat edilecek konuların en başında çizgili bir gömleğin üzeriden çizgili bir kravat tercihi yapılmaz. Gömlek düz renk ise kravatınız çizgili veya desenli olabilir. Gömleğiniz çizgili ise zaten yeterinde çizgi hakkını kullanmışsınız demektir. Gömlek ve kravat tercihinizin ikisi de çizgili olduğunda ikisi de bir birini boğacak ve hoş olmayan bir görüntüye sebep olacaksınızdır.

Birçok giyim eşyasında uzman olan markalar kravat modelleri konusunda da uzmandırlar kravat tercihlerinizi buralardan yaparak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Bu markaları Kiğılı kravat modelleri, Beymen kravat modelleri, Sarar kravat modelleri, Pierre Cardin kravat modelleri diye sıralamamız mümkündür.

Yeni Sezon Kravat Modelleri ve Fiyatları

Kravat fiyatlarına gelecek olursak saydığımız kravat markaları dışında 15 TL ile 50 TL arası kravat bulmanız mümkündür. Ama biraz kalite ve daha canlı renk tercihleriniz için marka kravatlara gitmeniz gerekmektedir. Bu markalarda kravat fiyatları 500 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Yeni Sezon Kravat Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Bayanlar kadar erkekler de giyim ve kuşamına dikkat etmektedir. Özellikle bakımlı erkek olarak nitelendirilen günümüz erkek tipleri kravatından sarar takım elbise modellerine, ayakkabılarından kemerlerine kadar her şeyinde uyumu yakalamaya özen göstermektedir. Profesyonel iş dünyasında aktif olan beylerin tarzları ve bulundukları ortamlar itibariyle kravat seçimlerine daha bir özen göstermeleri gerekir. Sarar takım elbise modelleri kendi kalitesinde kravatla bir araya getirilmelidir. Çünkü her şeyde olduğu gibi kravatlarda da çeşitli markalar çeşitli kalitede üretim yapmaktadır.

Yeni Sezon Kravat Modelleri ve Fiyatları

Kıyafet çok kaliteli Sarar erkek takım elbisesi olabilir. Fakat kravat doğru seçilmediyse kıyafetin bütün havası uçar gider. Kravat elbisenin şıklığını ve kalitesini tamamlayan önemli bir parçadır. Kravat seçiminde dikkat edilmesi gerekenler:

·         Kravatın uzunluğu kemer tokasını kapatacak şekilde olmalıdır. Daha uzun veya daha kısa seçilen kravatlar hoş durmayacaktır. Kravatın uzunluğunda ceket uzunluğu da dikkate alınmalıdır.

·         Kaliteli, kolay kırışmayan kravatların bağlanması ve kullanılması daha kolaydır. Nasıl ki ramsey takım elbise fiyatları kumaşın kalitesine göre değişir aynı şekilde kravatın kalitesi de astarının tamamen yünlü kumaştan olmasına göre değişir. Naylon astarlar daha çabuk kayar ve bozulur.

·         Kravatın bedeni boynu tam kavrayacak şekilde olmalıdır.

·         Kravatın rengi ve deseni ortama göre seçilmelidir. Gömlek renginden bir ton daha koyu kravat kullanılması daha ciddi bir görüntü oluşturacaktır. Mat renkler her renk takımla uyum sağlayacaktır.

·         Profesyonel iş hayatında figürlü, çok desenli kravatlardan uzak durulmalıdır. Küçük noktalı veya ince çizgililer her yerde kullanılabilir.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar