Kadın ve Moda

Yeni Sezon Deri Ceket Modelleri ve Fiyatları 2019

07.03.2019
Yeni Sezon Deri Ceket Modelleri ve Fiyatları 2019

Yeni sezon deri ceket modelleri şık ve değişik modelleriyle vitrinlerde yerinin almış durumda. İster erkek ders ceket modelleri olsun ister bayan deri ceket modelleri olsun bu yılda gözde giyim eşyalarından biri olmaya devam ediyor.

Yeni sezon deri ceket modelleri birbirinden renkli ve değişik güzellikte modelleri ile göz kamaştırıyor. Özellikle kırmızı, pembe, siyah renkli deri ceket modelleri daha ön plana çıkıyor. Bunun yanı sıra metal renkli fermuarlı deri ceket modelleri spor deri ceket modellerinde kendini gösteriyor.

Bayanlarda birçok elbisede olduğu gibi deri ceket modellerinde de vücudu saran modelleri tercih ediliyor.

Erkek deri ceketlerde ise tek renk seçeneğinin dışına çıkıldığı görülüyor. Açık renk deri ceket modelleri erkeklerinde tercihleri arasında. Bu renkler klasik deri ceket ve spor deri ceket modellerinde görmek mümkün.

 

Deri ceket fiyatları ise tercihinize göre değişmekle birlikte 250 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olmanız mümkün ayrıca deri ceketlerinize gereken bakımı göstermeniz ceketinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

Modası Asla Geçmeyen Deri Ceketler

Deri ceketlerin modası asla geçmez. Dönemsel bazı değişiklikler olsa bile her yıl her sezon deri ceketleri raflarda görmek mümkündür. Özellikle sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmezi olan deri ceketlerde kısa ve uzun modeller bulunmaktadır. Kısa deri ceketler bayanlar tarafından genellikle pantolonlar üzerine tercih edilse de uzun modeller daha çok eteklerin üzerine giyilir.

Erkeklerin vazgeçemediği dış kıyafetleri arasında deri ceketler vardır. Deri ceketler erkek modellerinde genellikle kısadır. Fakat uzun olanları daha çok rock tarzını benimseyenlerde görmek mümkündür. Erkekler renk olarak siyah, taba, kahverengini daha çok kullanmaktadır. Bayanlar ise bu renklerin üzerine kırmızı, bordo, yeşil gibi renkleri de tercih ederler.

Modası Asla Geçmeyen Deri Ceketler

Deri Ceket Kombinasyonları

Romantik, rock ve spor tarzı yansıtan deri ceketlerin yoğun olarak kot pantolonlarla kombinlendiği görülmektedir. Kot ve deri ceket kombini tam bir spor stili yansıtmaktadır. Oysaki baylar deri ceketi kumaş pantolonlarla da kombinleyebilir. Kombin yapılırken renk uyumuna dikkat edilmelidir. Baştan ayağa siyah olmak kişisel tercih olabilir fakat açık renk pantolonların üzerine siyah veya koyu renklerin kullanılması daha uyumlu olacaktır.

Bayanlar elbiselerle, eteklerle ve pantolonlarla kullandıkları deri ceketlerde daha aksesuarlı olanları tercih ederler. Spor bir elbise üzerine fermuarlı ve demir baskılı modeller tercih ederler. Klasik kıyafetlerde ise düğmeli modeller daha popülerdir. Düğmeli modellerin, tek ve çift sıralı olmasına göre çeşitleri vardır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. gaye dedi ki:

    deri ceket modelleri vazgeçilmezimdir benim hepside birbirinden güzeller özellikle spor kesim deri ceket modelleri bir başka şıklık katıyor insana

Tüm Hakları Saklıdır.