Kadın ve Moda

Yeni Sezon Ayakkabı Modelleri

21.12.2015
Yeni Sezon Ayakkabı Modelleri

Yeni sezon ayakkabı modelleri konumuzun hazırlanmasında binlerce model ayakkabıya göz atılarak, yeni trendler arasından seçimler yapıldı. Galerimizdeki yeni sezon ayakkabılar, oldukça hoş stillerden oluşuyor ve içerik sonunda en güzel bulduklarımızı da açıklayacağız.

Yeni sezon ayakkabı modelleri hem renk hem de stil bakımından farlılık göstersin diye, sizlere mümkün olduğunca çok ve değişik ayakkabı stilini sunmak istedik. Bunun için de yeni sezon ayakkabı galerimizde, bu tür örneklere yer verdik. Sayfanın sonunda en şık gördüklerimizi de sizler için sıraladık. Bunu yaparken, herhangi bir sınıflandırma yapmamaya özen gösterdik. Yani belirli stillere öncelik vererek, o modellerden en iyileri seçmek istemedik. Hangisi şık duruyor ve estetik olarak iyi görünüyorsa, onu seçmeye çalıştık. Abiye yeni sezon ayakkabı modelleri, günlük yeni sezon ayakkabı modelleri olarak değil, güzel görünüm bakımından sıraladık. Galerimizden sonra bu yorumlarımızı görebilirsiniz.

Bağcıklı Topuklu Ayakkabı Modelleri için tıklayınız.

En Güzel Topuklu Ayakkabı Modelleri için tıklayınız.

Dolgu Topuk Spor Ayakkabı Modelleri için tıklayınız.

Platform Topuklu Ayakkabı için tıklayınız.

Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri için tıklayınız.

Yeni Sezon Ayakkabıları

Yeni sezon ayakkabılar için sizlere söylediğimiz şekilde, en güzel olanları yorumlamaya çalışacağız. Bu sıralamanın bizlere göre olduğunu ve sizlerin farklı bir derecelendirme yapabileceğinizin farkındayız. Sizler de yorum alanından bu şekilde bir sıralama yapabilirsiniz. Sondan dördüncü olan dolgu topuklu ayakkabı modeli için bizim bir numaramız diyebiliriz. Dokuz numaradaki model de sadeliğinin yanında şıklığı ile ikinci sırada yer alıyor. Sıralamamızda üçüncü olan model ise beş numaradaki saks mavisi topuklu ayakkabı. Bu ayakkabı modellerini oldukça beğendik. En sonda yer alan çiçekli abiye ayakkabı ise bizim sıralamamızda dört numarada yer aldı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.