Kadın ve Moda

Yazlık Ayakkabı Modelleri 2016 Modası

23.03.2016
Yazlık Ayakkabı Modelleri 2016 Modası

Yazlık ayakkabı modelleri 2016 modası ile ürünler ne şekilde bir değişim gösterdi diye, küçük çaplı bir araştırma yaptık ve sonuçları sizlerle paylaşmak istedik.

Yazlık ayakkabı modelleri için popüler olan ürünlerden seçmeler yaptık ve hemen at kısımda bulunan görsel alanımızda bunları yayınladık. Aralarında yazlık abiye ve yazlık günlük ayakkabı modellerinin yanı sıra, farklı stillerde de ürünler mevcut. Topuklu ve topuksuz seçeneklerini de görebilir ve değerlendirmenizi yapabilirsiniz. Bizlerin değerlendirmesi için de resimlerin altındaki yazımıza göz atabilirsiniz. Bizler de en güzel görünenlerle ilgili bir yorum yazısı yazdık. Tüm bunlardan hemen önce ise diğer yazılarımızdan bazı başlıkları paylaşmak istedik.

En Güzel Kadın Ayakkabıları Modelleri

Yeni Sezon Ayakkabı Modelleri

En Güzel Topuklu Ayakkabı Modelleri

2016 yazlık ayakkabı modelleri için bir yorum yazısı yazacağımızı söylemiştik. Şimdi bizlerin, diğerlerine göre çok daha güzel bulduğu modelleri açıklamaya geldi, sıra. Beş numaradaki model hem görünüş itibariyle yazlık bir ayakkabı hem de şıklık konusunda iddialı bir havada. Bu nedenle beğendiklerimizden birisi bu ayakkabı oldu. Sondan ikinci olan kırmızı kısa topuklu yazlık ayakkabı için de içlerindeki en güzel ayakkabı olduğunu söylemek mümkün. Tüm yazlık ayakkabılar güzel ancak aralarından ikisine karar vermek gerekirse, tercihimiz bu ikiliden yana olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.