Kadın ve Moda

Yağmurlu Havada Kot Ceket Giyilir Mi ?

26.10.2021
Yağmurlu Havada Kot Ceket Giyilir Mi ?

Yağmurlu havada kot ceket kombini yapabilir ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle ilkbahar döneminde, mavi kot ceket kombinleri dikkat çekebilir. Sonbaharın ise ilk döneminde siyah ya da mavi gibi veya farklı renklerdeki kot ceketlerinizi kombin yapabilirsiniz. Önemli olan doğru parçaları bir arada uyumlu şekilde kullanmanızdır.

2022 Kot Ceket Kombini Kadın

Yağmurlu Havada Elbise Giyilir Mi

Yağmurlu hava kombinleri listesinde, elbise kombinleri de dikkat çeker. Uzun veya kısa elbiselerinizi, yağışlı günlerde; mont ve çizmelerinizle kombin yapabilirsiniz. Kısa ya da uzun elbisenizi fark etmeksizin, zevkinize ve tarzınıza göre; çizme veya bot ile kombinleyebilirsiniz. Elbise modelinizin özelliğine göre, desenli veya renkli gibi tasarımlarına göre, içinde bulunan renkte bir şapka ile kombin yapabilir ya da aynı tonlara sahip bir kaban ile bütünleyebilirsiniz.

Kot Ceket Kombini Kadın 2022

Sonbahar ve kış mevsiminde, kahve ya da siyah gibi tonları özellikle kullanmak yerine, mat renklerin uyumundan ve şıklığından yararlanmanızı tavsiye edebiliriz. Sarı, mavi, yeşil, mor gibi her türlü renkleri elbise, bluz ya da etek, pantolon kombinlerinizde değerlendirebilirsiniz.

Yağmurlu Havada Etek Giyilir Mi?

Yağmurlu hava kombinleri tercihinizde, etek kombinleri de yapabilirsiniz. Uzun veya kısa eteklerinizi, özelliklerine göre bot ya da çizme ile kombinleyebilirsiniz. Örneğin; renkli desenli örme kısa eteğinizi, sonbahar mevsiminde uzun bir çizme ile kombin yapabilir ve renk uyumu için içinde bulunan renklere göre bir çorap ile bütünleyebilirsiniz.
Yağışlı havalarda tercih edeceğiniz kombinleri, sonbahar ya da ilkbahar dönemlerine göre ayarlayabilirsiniz. İlkbahar mevsiminde havanın yumuşak geçişlerinde, trençkotlar ile etek kombinleri tamamlanabilir.

2022 Kot Ceket Kombini Kadın

Fakat sonbahar ve kış mevsiminde, kaban ve mont, palto gibi parçalar ile kombin yapmanız gerekir. Bu ve bunun gibi ince detayları düşünerek, renk uyumu ile hoş kombinler elde etmeniz mümkün. Etek, elbise, şort gibi giysi parçaları sadece yaz mevsimine değil, her mevsime özel tasarlanan modellere sahiptir. Bu nedenle doğru kumaşlardan yapılan giysileri mevsime göre tercih edebilir ve dilediğiniz kombini yapabilirsiniz.

Yağmurlu Hava Kombinleri

Yağmurlu hava kombinleri; bot, çizme ve kaban uyumu ile sonbaharın trend kombinleri arasındadır. Tabii ilkbahar döneminde, yağmurluklar ve trençkotlar yağmurlu havalarda tercih edilen parçalardır. Her mevsime özel kumaş tercihi ile dilediğiniz giysi türünü, dönemine göre bir arada kullanabilirsiniz.

Kot Ceket Kombini Kadın

Sonbahar-kış mevsimi trend kombinleri arasında yer alan, elbise çizme kombini ve etek, şort çizme kombinlerini, yağışlı günlerde de tercih edebilirsiniz. Ayrıca çorap tercihinizle şıklığınızı daha da ön plana çıkarabilirsiniz.

Kot Ceket Kombini Kadın 2021

Yağışlı havalarda, açık renkler genellikle tercih edilmeyebilir. Fakat mat renk tonlarına sahip giysileri, bir arada kullanabilir ve hoş kombinler elde edebilirsiniz. Beyaz rengi, ayakkabı ya da mont türlerinde kullanmak yerine, bluz ya da elbise tercihinizde kullanabilirsiniz. Üzerinize giyeceğiniz kahverengi ya da mavi vb. renkli kabanınız ile renk uyumu şıklığını yakalayabilirsiniz.

[haber id=”47137″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.