Kadın ve Moda

Uzun Yüzlü Kadınlar için Saç Modelleri Kısa

28.01.2020
Uzun Yüzlü Kadınlar için Saç Modelleri Kısa

Yüz tipi, saç modeli konusunda belirleyici bir özelliğe sahiptir. Uzun yüzlü kadınlar için saç modelleri kısa tasarımlarına baktığımızda; bob saç modelleri, kaküllü saç modelleri ve omuz hizasındaki saç modelleri karşımıza çıkar. Zevkinize göre herhangi birini değerlendirebilirsiniz. Bob saç kesimleri, son dönemlerin dikkat çeken ve modern saç modelleri arasında yer alır.

Uzun Yüzlü Bayanlar için Saç Tasarımı 2020

Size uyumlu bir bob kesimi ile hoş bir görselliğe sahip olabilirsiniz. Böylece güzel bir görselliğe de sahip olabilirsiniz. Bob saç modellerine baktığımızda; simetri kesimler, düz kesim modelleri ve genellikle dalgalı modelleri bulunur. Uzun yüz tipine sahip kişiler için, hareketli saçlar olması gerektiği için, dalgalı bob modelleri önerilebilir. Aynı zamanda kaküllü saç kesimlerini de özenli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Uzun Yüzlü Kadınlar için Bob Saç Modelleri

Bob saç modelleri, son dönemlerin trend saç tasarımları arasında yer alır. Simetri saç kesimleri, kaküllü modelleri, dalgalı kesim modelleri gibi birbirinden farklı hareketli tasarımları mevcuttur. Zevkinize göre oldukça kısa ya da orta-omuz hizasındaki modellerini değerlendirebilirsiniz. Uzun yüzlü kadınlar için saç modelleri kısa tercihinde bob kesimler genellikle dikkat çeker.

Uzun Yüzlü Bayanlar için Saç Modeli 2020

Özellikleri ve modern dokunuşu ile herkese uyumlu seçeneklere sahiptir. Bu gibi nedenler ile de tercih edilmektedir. Kaküllü ve dalgalı saç modelleri, hafif dalgalı kısa saçlar, katlı kesim saçlar tercih edilebilir. Aynı zamanda omuz hizasındaki saçlarınız için, ombre seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Uzun Yüzlü Kadınlar için Kaküllü Saçlar

Uzun yüz tipine en çok yakışan saçlar, kısa ve hareketli saç modelleridir. Uzun saçlar yüzünüzün daha uzun görünmesine neden olur, böylece de hoş bir görünüm oluşturmaz. Bu nedenle hareketli saç kesimleri ve kısa saçlar özellikle tercih edilir. Uzun yüzlü kadınlar için saç modelleri kısa seçiminde; bob saç modelleri, kaküllü saçlar önemli özellikleri ile öne çıkar.

Uzun Yüzlü Bayanlar için Saç Tasarımı

Hoş bir görselliğe sahip olmak için, sizlerde bu seçenekleri değerlendirebilir ve stil sahibi olabilirsiniz. Kısa saçlarınıza kakül detayı ile daha da hareket katmış olursunuz, böylece yüzünüz daha şekilli ve dolgun görünecektir. Kakül detayı ile törpülenen görünümünüz daha çekici bir görünüme sahip olacaktır.

Uzun Yüzlü Kadınlar İçin Omuz Hizasında Saçlar

Uzun yüzlü kadınlar için, özellikle kısa saçlar dikkat çeker. Çok uzun olmayan, omuz hizasındaki saçlar da kısa saç modelleri arasında yer alır. Uzun yüzlü kadınlar için saç modelleri kısa seçenekleri ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. Omuz hizasında kestirdiğiniz saçlarınıza, hafif dalgalı şekiller verebilir ve kakül detayı ile de daha hoş bir görsellik elde edebilirsiniz.

2020 Uzun Yüzlü Bayanlar için Saç Modelleri

Özel günlerde ise yandan ayrılan saç modelleri gibi farklı dalgalı saç tasarımlarını değerlendirmenizi önerebiliriz. Düz saç modelleri yerine, katlı-kaküllü ve dalgalı saç tasarımları sizler için ideal seçenekleri oluşturur. Görselleri inceleyebilir ve bu konuda fikir edinebilirsiniz.

[haber id=”50058″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.