Kadın ve Moda

Uzun Kollu Elbise Modelleri

08.02.2016
Uzun Kollu Elbise Modelleri

Uzun kollu elbise modelleri, yazımız içerisindeki galeride, çeşitli tarzlarda sunulmaktadır. Renk konusunda da farklı tonlarda örneklere yer vermeye çalıştık.

Uzun kollu elbise modelleri dendiği zaman akla gelebilecek olan son dönem modellerini sıralamak istedik. Bunu yaparken de mümkün olduğu kadar farklı örneklere yer vermeye çabaladık. Renk için de farklı tonlarda seçimler yaptık. Aşağıda görebilecek olduğunuz modellerin ne kadar güzel durduğunu siz de teyit edeceksiniz, diye düşünüyoruz. Bu arada hangiler daha güzel diye bir seçim yaptık ve galerinin altında bu yorumları bulabilirsiniz. Son olarak öteki yazılarımızın bazılarının başlıklarını da sizlere sergilemiş olalım.

Saks Mavisi Abiye Elbise Modelleri

Günlük Uzun Elbise Modelleri

Mor Elbise

Püsküllü Elbise Modelleri

Uzun kollu elbiseler üst bölümde gördüğünüz gibi hem farklı renklerden hem de stillerden meydana gelmektedir. Bu farklı örnekler arasında, hangilerinin daha güzel durduğu konusunda yapacak olduğumuz seçimde iki adet model belirleyeceğiz. Diğer modellerin de şık olduğunu söylemek mümkün fakat aralarından bazıları daha güzel duruyor. Altı numarada yer alan kırmızı renkteki uzun kollu elbise modeli, farklı duruşu ve şıklığı ile dikkat çekici. Sondan ikinci sıradaki model de bizim en güzel bulduklarımızdan birisi. Bu iki model bizlerin seçtikleri. Sizler de sizin için en güzel olan modelleri yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.